2,5 letý syn se 2x za noc budí na Sunar

mecoun
2. led 2019

Dobrý den, ráda bych se poradila, neboť už si nevím rady...syn dostane ve 20 hod lahvičku Sunaru (cca 300ml), tak se probudí cca kolem 1 hod v noci a v 5 ráno a v obou případech vypije opět těch 300 ml. Když opomenu, že mne to strašně vyčerpává, protože se nevyspím, tak přemýšlím o tom, jestli to není špatně pro ledviny, které mají v noci "odpočívat" a on jimi proleje litr mlíka a pak taky kvůli zoubkům...Jak ho to odnaučit? Přejde ho to samo? Předem děkuji za odpovědi! Bára

lolam10
2. led 2019

A jak spi a usina?zkousela jste mleko proste nedat a jen napr.pohladit at spi dal?a pije pres den dost?jinak myslim ze ledvinam by to vadit nemelo ale spis mi prijde blbe ze se oba kvalitne nevyspite...ale zkusenosti nemam

lolam10
2. led 2019

P.s.my davame ve 20h kasi a pak jde spat.mleko jen rano k snidani(UM 150ml).dite 2roky...

adelka951
2. led 2019

Tak v tomto věku už zvládne pit mléko z hrnku, myslím, že když mu to takto v noci párkrát nabídnes, přestane ho to bavit.

cuuza
2. led 2019

A jak jí přes den? Nedohání to v noci? Už jen kvůli zoubkum a kvalitě spanku bych to odbourala.

makronka222
3. led 2019

Nase chce mliko pred spanim i ve 3 letech. Jinak se v noci budi hlady. 300ml je dost. Co ho nacpat poradne pred spanim a mlika dat 180ml a treba o lzicku vic sunaru? Proste at je zaplacnutej a nebudi se

gruyerre
3. led 2019

@mecoun Můj syn (za měsíc 3 roky) pije mliko minimálně jednou za noc, většinou dvakrát. Docela mě to zmáhá, obzvlášť když musím k tomu ještě cca 5x kojit miminko. Musím tomu většímu nějak domluvit 😀.Ale nemyslím si, že by to mohlo být pro dítě škodlivé, ani doktorka nic takového neříkala, takže dávám dál.