2 měsíční miminka. Starosti, radosti

janadean
27. dub 2009

Ahojte maminky, rada bych si tu psala s nekym kdo ma dvou mesicni miminko, vase radosti, starosti, jak si hrajete a vse kolem nej.

mamlas06
22. čer 2009

teda holky člověk si jenou přispí a vy to tu rozjedete 🙂
say - to by ta naše žížala už měla teda taky vypadat jak buřtík, usne nejdýl v osm večer, mám pak budíka na 2 v noci a malou na kojení budím. V pátek jsem zaspala a probudila se v půl pátý a Kačka spokojeně spala...
když vadí TV, myslíte že vadí i PC? občas ji mám na klíně a koukáme spolu do monitoru

janadean
autor
22. čer 2009

jo tak to s tou epilepsii muže být pravda. Když jsem ještě měla praxi na detskem oddělení tak ty deti co to meli poprve tak to opravdu začalo když se koukali na televizi, počitace nebo když si hrali s gameboy. Taky když si tu epilepsii chtěli potvrdit tak ty děti osvětlovali blikajícima světlama aby zjistili jak bude mozek reagovat. Ja osobně si myslím že když to dítě nekouka na Tv celý den, nebo sedí u počítače tak to tak nehrozí. S tou televizi jsem si všimla že když se podívate přes fotak tak blika.

veruska007
22. čer 2009

Jj, ja si myslim, ze vseho s rozumem... clovek by sice chtel miminka ochranit pred vsim, ale stejne to nejde. 😅

mamlas06
22. čer 2009

včera jsme tu měli velkou návštěvu, kamarádi se přišli podívat do kouta, tak jsem měla celkem obavy jak bude Kačí reagovat. Ona bývá totiž odpoledne už taková nevrlá. No a úplnej andílek, šla z ruky do ruky, pár tetek poblinkala 🙂 ale hlavně všem pěkně vykládala 🙂 A vydržela být krásně 2,5 hodiny vzhůru a vůbec neplakala (teda jen když chtěla přebalit...) Já jsem z ní úplně paf 😀

momin
22. čer 2009

mamlas tak vase je taky takova herecka? pred "cizima" hodna..... ale jinak mate doma veselo co?! 😀

mamlas06
22. čer 2009

momin tak to jsi vystihla naprosto přesně, když jsme spolu samy dvě, tak to se jí furt něco nelíbí. Ale stačí aby tu byl někdo třetí a ona se může zbláznit radostí...

momin
22. čer 2009

😀 mame to same doma.... taky dela to ze je se mnou pul dne doma protivny a prijde "tatka" z prace a smeje se.. A ja si pak muzu na neco ztezovat... 😀 😀

momin
22. čer 2009

svataterezicka uz vim odkud te znam... 😅 Verunka mela takove problemy s briskem jak byla mala a cele noci ti proplakala ze?? uz je to lepsi??

veruska007
22. čer 2009

Joo, tak to znam... dopoledne cert, a jak cvakne klika a prijde manzel z prace, mame najednou andilka 😅

momin
22. čer 2009

😀 😀 tak to sem rada ze je to normalni... danecek dneska skoro porad spi... ja se nudim 😀 na to nejsem zvykla...

mamlas06
22. čer 2009

momin já se snad už půl roku nenudila 😀 to spíš mám problém s Kačí, když ta se nudí a já nevím jak jí zaujmout. Asi jí nahraju tátův hlas a budu jí ho přes den pouštět....

momin
22. čer 2009

Tak ockovani nebylo protoze jeste nemame poradne zahojene to prvni-z porodnice... Vazi 6,5kg 😉

mamlas06
22. čer 2009

my dneska taky byly u mudry na převážení - "už" máme 4350 g 😀 a 58 cm...
a očkování u nás taky ještě neproběhlo, naše mudra očkuje až ve 4 měsících a nesnáší Ratha 😀 😀

veruska007
23. čer 2009

My vcera nebyli nikde, prselo cely den jak z konve. Doufam, ze dnes bude lip... vydrzet cely den doma je boj 🙄 .

momin
23. čer 2009

Ahoj holky... Tak to pocasi nebude lepsi? 😒 hmm dneska asi ne.... ☹ To nam to leto krasne zaclo co....

janadean
autor
23. čer 2009

Taky nic moc neočekávam. Budem doma ☹ .

momin
23. čer 2009

To je hruza sedet cely den doma co? :(

glumy
23. čer 2009

Čaues holky, tak jak se máte? Nás dneska v poledne čeká Vítání občánků, tak jsem docela zvědavá 😅 Jinak včera u nás byli kamarádi, tak jsem jim říkala, jak manžel odpoledne koukal s Kubíkem na deset minut na TV, no a kamarád je optik a říkal, že to nevadí, že spíš teda aby si na to nezvyknul, ale očíčka že si tím prý nekazí, že jsou to takový ty mýty jako třeba když někdo nosí brýle, rychleji si kazí oči, že to taky není pravda... Příští týden jedeme na prodloužený víkend do Znojma a na výlet do Vídně. Budeme v hezkym hotelu, je tam i bazén, tak škoda, že do něj ještě Kubík nesmí. Vlastně v kolika letech nebo měsících může dítě do bazénu?? 😕

momin
23. čer 2009

jee ja sem se na ten bazen chtela zeptat doktorky.. No byla sem tam vcera... 😒 zacinam se bat ze Danecek jeste nepase..:( ze neni neco v poradku. Moc se ani neotaci na bok-jenom sem tam a to sou spis nahody bych rekla... ☹

momin
23. čer 2009

Ale ja vim..u Vendulky taky jeste nepasou.. Doufam ze to brzo dozenem...

dankajuskova
23. čer 2009

ahoj,my byli vcera u doktora na injekcii,sarinka hezky pribrala,vazi 5200g a meri 63 cm.ani moc neplakala,az sem byla prekvapena jak je statocna 😀 .a s tim bazenem,voda ma priblizne 26-28 stupnu,nevim jestli nevadi i chlor.ja se ptala doktora tak rikal ze ne.

vendulka
23. čer 2009

ahojky holky, my od vcerejska uz paseme 😵 😵 a dneska zacala sama jak se zbudila a byla na brisku, ale je to jen takove zvedani hlavicky na chvilku,ale zatim neotaci do stran

vendulka
23. čer 2009

nam mudr rikal ze do bazenu az v 6m

momin
23. čer 2009

Gratuluju!! 😵 Ja uz chci takyy.... 😅

vendulka
23. čer 2009

no ale to se moc neda nazvat ze by pasla,kdyz ji dam do te polohy tak zvedne hlavu....pokud se ji teda chce 😀

vendulka
23. čer 2009

a je to jak kazdej rika z niceho nic ze dne na den

momin
23. čer 2009

No ale aspon se snazi.... ten nas lenoch se ani nesnazi... chvili lezi rozplacly a pak zacne brecet... 😅

vendulka
23. čer 2009

jo to Nath u toho taky rve 😀

momin
23. čer 2009

😀 😀 to je dobre... a na brisko se ti prekulila sama? nebo ji tam musis davat? a na bok se ti prekuluje?

vendulka
23. čer 2009

tak to vubec, na brisko ji musim davat sama neprekuli se ani na brisko ani na bok...na to si myslim ma jeste dost casu....