2letá holčička odmítá chodit na nočník i záchod

nikinoo
30. bře 2016

Ahoj holky mam 2 roky a 4 mesice starou holcicku.a odmita mi chodit na nocnik I na zachod,hystericky u Toho place kdyz ji na nej posadim 😞 vubec nevim co mam delat.?vidim na Ni ze se ji chce krouti se Tu ale curat nebude...pak vzdy nekam utece a tam se pocura.poradi mi nekdo co mam delat ?dekuju

tulikiss
30. bře 2016

@nikinoo tohle delal syn, tak se nejdriv naucil curat ve sprse a pak si zvyknul a slo to. dcera ta byla vpohode ale zase kdyz mela plinku tak to brala tak ze muze curat do ni, tak jsem ji musela vzit a dva-tri dny sem byla jak s malym pejskem ale pak ze dne na den se prestala pocuravat to i v noci

nikinoo
autor
30. bře 2016

@tulikiss ahojky dekuji za odpoved,zkusim tedy Tu sprchu...😊 a uvidime jinak uz fakt nevim 😐

girafka
30. bře 2016

Syn to pochopil az ve dvou a trictvrte..a to byl predtim cca 5mesicu bez plen a ja jen prala a prala..Zqcalo to tim,ze se vycural jen kdyz jsem mu rekla at jde,kdyz jsem zapomnela,pocural se a vubec mu to nevadilo a postupem casu zacal kricet čííí a letel na zachod..Nerikam,ze si i ted nekdy neucurne,nebo kdyz hodne pije pred spanim a usne fakt tvrde,tak se pocura a zjisti to az kdyz se vzbudi..Kazdy ditko si myslim,na to musi prijit samo,my mu muzeme jen pomoci a nasmerovat.Ja dela mozny i nemozny a proste ne az kdyz mu to v hlave secvaklo,tak sel sam.Preji hodně sily a pevne nervy,ja uz obcas silela