3letá dcera si neumí sama hrát, umí to vaše děti?

mistrulka
7. lis 2012

Moje 3 letá dcerka začala od září chodit do školky tak jsem si myslela že se to zlepší ale nic moc.Neumí se sama zabavit ani si hrát,neustále se dožaduje abysme si hráli s ní.Jediné u čeho chvíli vydrží je puzzle.Umí si vaše 3 leté děti samy hrát??

vendullka
7. lis 2012

Lucinka to umí už déle, ale možná je to i tím, že má mladšího sourozence a je zvyklá, že se jí nemůžemáma s tátou pořád věnovat. Ale nebojte se, to přijde, jen to chce po chvilkách zkoušet a třeba i pochválit nebo slíbit malinkou odměnu, když si vydrží sama hrát🙂

staninka77
7. lis 2012

@mistrulka-Mám taky takovej případ ale ve větším případě se jedná o kluka kterýmu je 8.roku vubec si neumí sám zabavit stále je v naší blískosti chvíli ho něco baví a to je vše nic jiného neumá než křičet provokovat okolo lidi no hruza to sním je.Pak přijde večer a JIRKA provokuje mladšího Šimonka a začne rachot ječení lítání po baráku někdy je to fakt tady na mašlu.

Šimonek měl tři roky do školy bohužel nechodí a umý si hrát sám takže sním není žádnej problém dokáže si hrát i hodinu ani nás nepotřebuje.

mistrulka
autor
7. lis 2012

Já mám právě ještě 10 měsíčního kluka Martínka a je to dost na nervi když se oba po mě plazí a vyloženě se nudí a je fakt ,že nejsem zrovna typ kterýho by bavilo si s něma pořád hrát,nebaví mě to vlastně vůbec ☹ Malej mě příjde že si vyhraje sám víc jak když jsou doma obě děcka,fakt si nevím rady...