4měsíční syn nepřitahuje hlavičku vleže na zádech

mjurcik
23. zář 2016

Dobrý den,mam dotaz ohledne našeho malého ma 4.mesic a nepritahuje hlavicku v leze na zaden.Doktorka nam rekla ze uz to musi umět.Muzu vas poprosit rady či zkušenosti děkuji 🙂

jouzis
23. zář 2016

myslím,že to není pravda...když měl malý 4 měsíce,tak jsem se na to ptala na rehabkách,a tam mě řekli,že na to má ještě čas...

mjurcik
autor
23. zář 2016

no ona nas prave chce poslat na cviceni ze to nedela ale koniky pase krasne tak nevim trosku me vystresovala

alikam
23. zář 2016

Přijde mi to jako zbytečné hrocení - malá zrovna tohle taky "neuměla" dlouho - ve 4. měsíci určitě ne. A nikdy nám na to dětská, fyzio, ani neurolog! nic negativního neřekli. Prostě se začala přitahovat dýl.. Hlavně, že hezky pase, neboj se... 🙂

astyna
23. zář 2016

Tak lepší to podchytit v začátku, než to pak řešit, že nesedí, nechodí...může mít oslabené svalstvo, není se čeho bát 🙂

mjurcik
autor
23. zář 2016

ja doufam ze mu nic nebude..a ani nevim jak mu pomoct s posilovanim briska..

astyna
23. zář 2016

@mjurcik

můj syn měl po porodu naštíplou klíční kost, na bříško jsme ho mohli dávat až od 2.měsíce, od 4.měsíce krásně pásl, od 5.měsíce se přetáčí, od 7. měsíce sedí a staví se, v 9.měsíci už má první krůčky za sebou 🙂 Ikdyž jsme začali pozdě s ním cvičit, jde to dohnat perfektně. Koukala jsem na youtube na různá videa, moje doktorka to nechtěla také řešit, ale já jsem palice dubová, takže jsem to řešila po svém. Jen se toho nebát - od toho máme i ty poradny - máš se tam ptát na to, co tě trápí.

mjurcik
autor
23. zář 2016

ted jsem s malyz zacala chodit na plavani a minitelocvi tak uvidim jestli mu to pomuze🙂

astyna
23. zář 2016

@mjurcik

plavání je skvělé 🙂 já jsem třeba občas i napustila úplně plnou vadu a houpala ho v ní. Vše není jen o silové vojtově technice cvičení...