7měsíční syn je extrémně plačtivý

jasnenka87
22. srp 2017

Ahoj maminky, jdu si pro radu a taky zkušenosti Vás zkušenějších. Syn 7 měsíců je extrémně plačtivý. Už jako malý hodně plakal to ale trpěl na prdíky. Od malička neusne bez brečení, sice brečí jen třeba 2-3 minuty někdy dýl ale bez pláče to nedokáže...teď se to ale začalo zhoršovat...posledních 14 dní mi brečí téměř u všeho...když ho dávám do kočárku, do nosítka, do autosedačky...všude se vzpouzí, když ho tam dostanu a přikurtuju tak se většinou uklidní...to by tak nevadilo...ale brečí i u oblíkání, vyslíkání, přebalování...to se s ním doslova peru...nevydrží na zádičkách ležet ani půl minuty...u všeho se vzteká a brečí...nejhorší je pak u jídla...to vydrží sedět 2 minuty...pokud je uvázanej v židliččce začne se vztekat a brečí...když ho vyndám a posadím na sebe tak jí dál, pak si k tomu musí stoupnout a když není po jeho zase brečí...nutno teda dodat že od 6,5 měsíce leze a stojí, teď vlastně nedělá nic jinýho...tak nevím jestli to všechno bere tak že ho omezuju v pohybu a rozčiluje se...navíc mu teď vyrostl první zub...tak jestli je i podrážděný z toho...měla některá z vás to stejný? Za jak dlouho to přešlo? Mám čekat zlepšení?

wopira
23. srp 2017

Ahoj, my jsme osmy mesic a pri prebalovani se mi neustale prevraci na brisko, proste na zadech nechce byt. A kdyz ho chci otocit taky hroznej vztekloun, rekla bych ze to je normalni. Uz ho oblikam vsede nez se s nim prat, je to rychlejsi. Pri oblikami po koupani fnuka naprosto pravidelne. Pri usinani pres den rve jako tur, vetsinou tak do 10 minut. Jinak je celkem v klidu ale my jeste nemame zuby, to bych rekla ze muze byt za tim podrazdenim a i tim ze je protivnej.. U jidla mi taky nekdy rozhazuje rukama. 🙂 Ja myslim ze je to jen docasne...