7mi měsíční syn by stále jedl

agatka77
10. zář 2008

ahoj holky,nevím jestli někdo jíte podobně,mám obavy,že je malý otesánek.Stále jí.V neděli má 7 měsíců,váží 9,100 kg,měří 73cm.Je hodně dlouhý,tlustý není,ale hubený také ne.

V noci pije už měsíc jen vodu,mlíčko nedostává.Přes den jí takto:

7 240 ml Nutrilonu
9 ovocná přesnídávka
12:30 masozeleninový příkrm,dnes mu nestačil,řval,dostal ještě velký banán,celý ho snědl

14 240 ml nutrilonu
občas pak kolem čtvrté ještě jogurt,nebo nastrouhané jablíčko,podle toho jestli spí,nebo pláče
18 kaše
před spaním 240 ml Hami Hajaja 2

co myslíte?

- a nemůžu už před ním nic jíst,chce také 😝

agatka77
autor
12. zář 2008

nazdárek pani!!!! 🙂 🙂 🙂

tyjo to naše dítka jsou holt dost podobný 😀 ,ale to už my dvě víme,což? 😉 .Mně se někdy zadaří dát i jen jednu odpo sváču,ale jak kdy.teď mi třeba od včerejška i dokonce snědl jen necelou přesnídávku dopoledne,tak nevim,jestli to fakt nebyl spurt,uvidíme.jinak se nic nemění

hiihi

agatka77
autor
12. zář 2008

ivulindo tlustý opravdu není,je hodně dlouhý a takový pěkný 😀 -Hubený teda není,ale ani nemá takové ty mimi faldíky 😉

zuuu
12. zář 2008

agi: Katýs je taky dlouhá (76cm 😅 ), faldíky nemá vůbec, je taková "udělaná" 😀
Jinak na Nutrilonu píšou, že mimi má vypít v 8-10m cca 600ml mlíka plus 3 příkrmy, což je teda cca 18 odměrek 😉 a zelenina na porci 200gr je podlě mě ok, ovoce 200gr je taky ok, navíc v tomto věku by už měla být i kaše... Takže zase tak moc nejí 😉 😎 A lepší když jí, než se u jídla prát a nepřibírat, to si říkám já 😉 🙂 Počkej, jak je budeme za půl roku nutit do jídla 😅

agatka77
autor
15. zář 2008

to máš asi pravdu 😉 .já mám malýho bratránka,kterej je hubenej až na kost a nechce vůbec jíst,takže vim o čem mluviš.nacpat do něj krapítek jídla je fakt horor.no už to nebudu řešit 😀

petra.vavra
16. zář 2008

agatka 77-užívej si to, že ti malý tak jí, přijde doba, kdy nebudeš vědět co mu do té papulky strčit, aby něco snědl. Moje malá do 10 měsíců jedla, jak zjednaná a teď je to taková krůza, že moje zdravá výživa vzala za své a dostane prostě to na co má chuť a co jí nemůže ublížit....dnes mi snědla třeba 5 plátků šunky a ani se neušklíbla a to ani nemůžu říct, co všechno jí do té pusy strčím 😀

zuuu
17. zář 2008

Agat: pcháááá, dnes první den jen s jednou svačinou odpoledne! 😀 Já jí původně chtěla dát ještě v 18:00 ovoce...předtím jsem jí šoupla na napítí čajík...a ona mi vypila 250ml 😕 Tak už jsem do ní nic nechtěla cpát 😉
Ale zítřek zase budou dvě...však je známe, jedlíky! 😀

timbouctou
17. zář 2008

no my máme zas problém v noci, nevím, co s tím... ☹ Od třetího měsíce se Alex v noci nebudil, ale je to asi měsíc co se budí a asi po 3 hodinách a chce kojit. Taky není žádný lehký kluk, má 7,5 měsíce, 8,8 kg a 78 cm. A když mu nechci dát tak řve jak pavián.. No je pravda, že je dost akční, bez problému si stoupá a děsně rychle leze.

jenjanka
18. zář 2008

Ahoj,a kolik vam vypijou dětičky tekutin za den kromě mleka

agatka77
autor
21. zář 2008

jenjanko:mně moc nevypije,leda v postýlce,když ho dávám spát,to pije jak kdyby v životě nepil.Za celý den tak 50-100 ml,víc ani omylem

no a včera ondra zase hrozně moc jedl,haha,tak nám to asi už zůstane.někdy jí víc než já 😀 .Asi potřebuje nabrat energii i na noc,protože vnoci nejí

petra.vavra
22. zář 2008

jenjanka- tak jediné co zvládám a daří se mi je její pitný režim, koupili jsme ji magic cup a ten miluje, hlavně jsem ji naučila, aby pila sama a chválím jí jaká je šikula a ona při tom, jak ji chválím by vypila i mrtvýmu oko 🙂...takže mi vypije i 350 ml pití během dne, což si myslím, že je dobrý 😝

timbouctou
23. zář 2008

No nic moc nevypije, tak ještě když bylo horko, to dal i dvě deci, teď mu nutím i tu jednu.... Ale jsem se teď dočetla v jiném tématu, že to může být i od zoubků, a některé mamky kojí v noci i do dvou let... 😲 😖

kachnik
24. zář 2008

Holky, co se dá dát ještě na večeři kromě kaše nebo mlíčka?

motol
25. zář 2008

Ahoj Holky,co to je timbouctou 8,5kg když náš malej má 9920g a 78cm v 8měsících on sní prostě uplně vše,ani neleze protože tělo nezvedne,ale zase sedí,kachnik,já teda dávám kaší a na noc bych asi krom mlíka a kaše nic jinýho nedávala 🙂

agatka77
autor
25. zář 2008

kachnik:ja myslim,že cokoliv 😉 .klidně zelenina,zelenina s kaší,mlíčko s kaší,cokoliv co ti prcek spapá

timbouctou
28. zář 2008

motol - no my budeme mít 8 měsíců teď druhýho, už stojí u ohrady a pokouší se ji obcházet... neni to brzo?? Je teda trochu hyperaktivní, to bych taky asi v noci měla hlad, že jo... 😒

kijonkova.k
28. zář 2008

Jéééé,já bych taky chtěla jedlíka 🙂 🙂 Ale včera a dneska jsme na oběd snědly 170g zeleninky s masíčkem,tak snad se pořádně rozjíme 🙂 🙂 🙂