Afta v těhotenství, poraďte

pavlakosec
27. čer 2015

Hezký den, potřebuji poradit nějaký recept na afty v těhotenství. Jsem 26.tt a udělala se mi ošklivá afta na dásni dole u zubu. Nemá někdo nějakou ověřenou radu, která by neublížila miminku? Moc děkuji za rady. 🙂

kacinda
27. čer 2015

Normálne co je Vodička na afty,tak tu můžeš i v tehu není to škodlivý a dávají to i v porodnici na poraněnne bradavky a pak s tim kojit,takže to určíte bude v poradku

hmonika
27. čer 2015

říká se,že pomáhají borůvky.Já používám Neocide Gel,kde je napsáno,že smí používat děti,kojící i těhotné.Taky mám teď plnou pusu aftu a jsem v 17 tt a tím gelíkem si to mažu.

pavlakosec
autor
27. čer 2015

No bohužel do lékarny se dostanu až v pondělí. ☹ Tak zatím bude muset stačit alpa vylouhovaná s konopím. Je slabá, tak by to malému nemělo ublížit.

jabluncanka
27. čer 2015

@pavlakosec Homeopatika Borax 5CH...5 kuliček 3x denně půl hodinky před jídlem 😉

zevina
27. čer 2015

@pavlakosec jestli mas moznost, tak potirat stavou z netresku nebo vysplouchat pusu salveji (ta se sice v tehu nedoporucuje, ale na piti, na kloktani by mela byt o.k.) 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru