Asi nám vypadl mléčný zub

adelinka3
17. čer 2009

Ahoj holky, jsem totálně vyřízená. Máme 11 měsícu a malé rostou najednou 4 zuby(dvojky), to že průjmujeme a moc toho nenaspíme ještě zvládnu, ale včera jak malá žužlala plyšovou hračku, tak měla pusinku od krve. Nahoře v pusince byl vidět kousek dvojky, ale byl od krve, po koupání jsem malé projížděla zlehka všechny zoubky a tenhle se viklal, no a dnes rano už ho tam nevidím ☹ Volala jsem k zubařce, prý to je málo pravděpodobné, ale máme raději zítra dojet, ať se podívá. Já měla za to, že mléčné zoubky něco vydrží...přitom malá se nikam neuhodila, alepoň o tom nevím, chjo.

reruna
18. čer 2009

adelinka neboj, jak nebyl prořezaný, možná si malá zub jen zase zatlačila zpátky, to se prý někdy stává, spíš než že by si ho ulomila, každopádně dej info, jak to dopadlo u zubařky.

kacka.va
18. čer 2009

nám se to taky stalo, že už koukal kousek zoubku a pak zase zalezl zpátky. A pak teprve znovu vylezl a rost.

basado
18. čer 2009

adelinka,neboj sa bude to o.k
ja mam švagrinku aj jej maly padol na stoličku a to tak že sa mu predne 2 zubky otočili a vtlačili dovnutra. potom sa mu ale po mesiaci, krasne vytlačili von, myslela že mu vypadnu ale nie ma ich pekne vonku 😵