Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Boby pro nejmenší děti

lolajda
5. pro 2017

Mate zkušenost s nějakýma dobrýma bobama pro nejmenší děti? Mala ma13 m, dívám se na boby s operadlama, ale u každých se mne neco nepozdava. Bud nemaji tribodove popruhy aby dítě nesjidelo, nebo nejsou stabilní a prevraceji se.

odula
5. pro 2017

@lolajda popruhy... hele jsi si jista, ze budou potrebovat popruhy? my jsme s rocnim sjizedly takovy krpaly, ýe černa sjezdovka bledla... :D ne fakt, s malym stejne sjizdis fakt hodne... ehm mirny kopce, podle mych zkusenosti nejsou popruhy vubec potreba. navic ty boby pro batolata jezdi straaasne pomalu ;)
my meli tedy tyto a pouzivali jsme bez popruhu. https://detske-boby-sane.heureka.cz/stiga-bob-b...

odula
5. pro 2017

@lolajda jinak opravdu jsou super stabilni. 🙂

caseopea
5. pro 2017

@lolajda Já bych se možná i popruhů bála, dítě zůstane na bobech uvězněné, co když se převrátí? My jsme měly pro děti sáňky a jezdili jsme s nimi 🙂.

lolajda
autor
5. pro 2017

https://detske-boby-sane.heureka.cz/alpen-gaudi...
https://detske-boby-sane.heureka.cz/plastkon-ba...

No ja jsem prave takove podobne myslela. Čtu prave na to recenze a uživatelky píší, ze dítě sjíždí, což by mne prudilo. Kdyz se preklopi, tak si myslim ze se nic nestane, je to lehké. Kdyby náhodou... diky za komentar😉

odula
5. pro 2017

@lolajda z těch,co jsem odkazovala,sjíždět nemůže, má zadeček niz nez nohy.

odula
5. pro 2017

@lolajda ale měla jsem konkrétně ty Stiga, ne co jsi odkazovala ty, žádný alpen gaudi nebo co 😉

meiem
5. pro 2017

My máme ty červené Plastkon (nebo jak se jmenují) dcera byla teda o par měsícu starší když je používala. Jako převrátit se v tom dokázala. Stačilo aby se otočila za osobou která ji ze svahu pouštěla, místo aby se koukala na osobu která ji dole chytala 😀 Nedovedu si představit ji v tom připoutat, to jsme nepoužili ani jednou.. tež mi to přijde nebezpečné (při tom sáňkování, né když jsou boby používany na dopravu z bodu A do bodu B a dítě se celou dobu táhne) spíš jsem se na to snažila vymyslet nejáké zateplení té sedící části ( tak aby to nepadalo, nenavlhlo a ruzně nesjíždělo). Nakonec jsem tam myslím nalepila kus karimatky.

odula
5. pro 2017

@meiem ty stigy se teda vůbec neprevracely,ani z nich prcek nesjizdel

gepe
5. pro 2017

@lolajda alpen gaudi měla malá a nikdy se nepřevrátily, malá nesjizdela dolů a ani do stran; boby mame schovaný a teď v zimě uz bude na nich i mladší (1r). My jsme s nimi spokojeni, nikdy jsme vsak malý dítě nepouštěli z kopce samotny před třetím rokem, drželi jsme šňůru na volno a běželi s bobama.

lolajda
autor
5. pro 2017

http://www.zahradni-svet.cz/Detske-sane-FIRECOM...

A co tyto? Taky nevypadaji zle. Uz jako takove i sanky na pozdej

lolajda
autor
5. pro 2017

A myslite ze by slo na ty stigy nebo ty alpen gaudi si pri jizde dolu stoupnout na ty strany a nemuset utikat za bobama?

swetlusska
6. pro 2017

boby jsou moc na zemi, nebude mu zima? Já teda radši když už, tak sáňky. Pěkně retro 🙂

bekyc
6. pro 2017

Tyjo, já mám boby ještě po nás. Vůbec jsem netušila, že jsou něco jako boby pro batolata. Na nich je můžete poslat z kopce samotný? Pardon za otázky, já si to vůbec neumim představit. 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli