Chůvička do 1500 Kč

natysnovec
13. dub 2018

Ahoj holky potrebuju poradit.Budem nasi malou davat spat uz samotnou do pokojicku,ale nechci abych o ni nevedela v noci a abych vedela kdyz me bude volat.Potrwbuju poradit s chuvickou..Max 1500kc.Dekuji za vase rady.😊😊😊

margarithka
13. dub 2018

My mame uz tretim rokem z Ikea a spokojenost.

sell1
13. dub 2018

My máme AVENT SCD501 a jsme naprosto spokojeni. Jak s citlivosti, tak s dosahem, který je hodně daleký. 🙂

jitka0a
13. dub 2018

@natysnovec Kamarádka má chůvičky z Ikea a je spokojená, ale už se prý nedají koupit, tak asi jedině bazarové a taky hodně maminek si chválí Avent chůvičky co jsem tak viděla 🙂.

natysnovec
autor
13. dub 2018

Ja zkusim motorollu akorat mi vadi ze tam neni video....

ladyhacek
13. dub 2018

@natysnovec mám motorolu také bez videa a jsou OK, slyšela jsem krásně, mžeš na dítě i mluvit a kamera dle ěm není nutná, když něco uslišíš stejně se tam půjdeš podívat 🙂

natysnovec
autor
13. dub 2018

@ladyhacekto kazdopadne...Ale stejne vid takove to pohofki a klid.

puresin
13. dub 2018

@natysnovec My mame Motorolu s kamerou, ale stejne ji v noci moc nevyuzijeme, je totiz fakt orisek najit v pokojiku misto, kam dat kameru, aby bylo do postylky dobre videt a ne jen sprusliky. 🙂 Kamera se hodi spis kdyz se rano ujistuju, ze mala fakt vstava (a stoji), ze si jen nebrekla ze sna.

natysnovec
autor
13. dub 2018

@puresin Tak to nase zlobidlo spi uz ve velky postely....asi ji vemu bez toho videa.

podaji
13. dub 2018

My teď kupovali Babymoov easy care digital Green. Potřebovali jsme velký dosah a aby šli napájet i z baterek a chůvičky tak šli dát např do kočárku atd. Fungují bezvadně přes několik zdí. Kameru jsem nechtěla, jednak v noci spím a pak člověka to nutí pořád na ni čučet. Byly teď v akci na mall.cz. zkus na ně kouknout.