Co dělají vaše děti od roku a půl nejraději?

brunette2014
20. črc 2015

Holky, chci se zeptat, co dělají vaše děti ve věku cca od roku a půl nejraději 🙂 S jakými hračkami si nejraději hrají a jaký je jejich průběh dne.
Nějak mi docházejí nápady jak naše dítko zabavit. Nejradši má vláček a všechny možné autíčka. Rád chodí na houpačku a skluzavku. Odrážedla ho vůbec nezajímají, malovat si taky nechce... ☹ Ráda bych ho nějak víc rozvíjela...díky za vaše příspěvky a tipy 🙂

bunny123
20. črc 2015

Super dotaz a za mě poprosím i aktivity pro holčičku....A taky jak trénovat řeč, to nám moc nejde. Moc děkuji.

mandala
21. črc 2015

Asi moc neporadím, protože ten náš právě strašně rád maluje, miluje odrážedlo, prohlíží knížky, staví komín, hraje si na písku a úplně nejraději blbne s holkama, běhá po zahradě a honí slepice 😀 Někdy už mě taky dochází nápady, čím ho zabavit. 😉

jaja01k
21. črc 2015

Tak u nás taky vedou auta, auta, auta. Jinak rád poslouchá, když mu čtu, říkám básničky nebo zpívám. Na pískovišti nebo na hřišti si už taky vydrží dlouho hrát. Ale úplně nejšťastnější je, když mi může pomáhat v domácnosti nebo na zahradě nebo s malým bráškou 🙂

brunette2014
autor
22. črc 2015

Také rádi prohlížíme knihy, popisujeme obrázky. Pojmenovavame věci všude okolo. To si myslím má na rozvoj řeči taky vliv. Ale kluci jsou v tomto pomalejší. Každe dítko má sve tempo....

brunette2014
autor
22. črc 2015

Co dělám v domácnosti moc dělat nechce... ☹ Chce si se mnou hrát s autickama🙂 A jeste rad chodi po schodech nahoru a dolů a rad se honi a přitom pisti🙂