Co už svedou vaše roční dítka?

pokornaivca
18. pro 2007

co už svedou vaše roční dítka??naše malá si stěží dojde pro čaj,chodit se jí nehcce,možná když se nečeho chytne tak to jo ale jinač lozí po kolenou jako čert..jinač héká,huláka,kříčí,ale nějaká rozumná sklova sní nevypadnou..tak by mě zajímalo jak na tom jste vy..asi si všimnete že jsemnteprve dnes přihlášená ale táhne mi na 30 a nechtějte po mě zázraky...ani odkaz pořádně neumíám přeposlat 😀

pokornaivca
autor
19. pro 2007

kukám tak o mé diskuze není zájem 😅

tlapicka
19. pro 2007

ahoj, vitej na konikoj!
tak nase rostanda teda rika jen mnam mnam a gagaga a neco jako koukej nebo kakej... jinak beha jak drak od 10ti mesicu. splha jak diva. prinese si krabici, postavi se na ni a smejdi po lince... je zvedavka, takze vsecko vsude mapuje. hracky ji nezajimaji. vsecko prenasi a stehuje...

markibie
19. pro 2007

Ahoj tlapicka tak jsem si přečetla tvuj přispěvek a zjistila jsem že vaše Eliška je stejna jak naáš Domonik.Toho taky hračky moc nezajímají.Chodit začal přesně v roce.Codi a jenom přemýšli kde co vyvest a stahnout.Všude vleze a všechno ho zajíma.Jo a s tim mluvenim je na tom pododně taky pořad jenom mňam mňam.A tetkom poslednich čtrnáct je hodně protivny když mu něco zakážu tak se začne stekat lehne si na zem a řve.

aponchie
19. pro 2007

opet znova: 😀 dela co zatim svede tak ji nechte byt ona se vsecko casem nauci ja byt vama jsem rada doku d nelita pak si uzijete a budete vzpominat jaka to byla pphoda 😀

pokornaivca
autor
20. pro 2007

tlapicka,markibie, tak to adélka taky je zvědavá a ouká tam kde chce o hračky moc zájem nejeví ale jinač jí zajímá to co mamčazakáže no a mnam snad umí každé dítě 😀 i áda i když moc nenapá pak nějakou svou hatmatilku

simone
25. pro 2007

Ahoj holky,
tak ja se dnes taky poprve prihlasila 😉
Nase mala uz v roce lita jak dabel,ji sama lzickou,umi pouzivat hrnicek,mluvi mnam,papa,bye bye,ahoj,.......no umi hodne slov,nechce se mi to psat a asi deset zvirat udelat,umi uklidit po sobe veci,zavrit dvere kdyz reknu,podat co reknu,..........je moc velka sikulka,chodi uz od devateho mesice a mnam a baba a tak uz od sedmeho.Jinak dvojazycna vychova,zijem v uk,takze vse umi i v angline.

ema.no
24. led 2008

simone,kokuám že máš teda nadaný dítko..já nevím co jakub svede až mnu bude rok ale čekám nějaké spoždění protože je nedonošený

simone
24. led 2008

ema.no
treba ne,treba te prekvapi,ale kluci pry jsou linejsi.
Ja porad rikam,ze mala je chytra,bo jsem v tehu jedla mooooc sardined a to pry je na IQ 😝 😀

verunnecka
5. únor 2008

ahojjky,tak to ten náš malej je asi hodně línej,jen leze a leze,chodí kolem nábytku a chvilku umí stát ale hned zase padne na čtyři a leze.jo a strká klíče do zámků u skříní 🙂 .a už od mimi má moc rád když mu někdo dá mobil,jeho nej hračka.a taky moc rád máčká pračku a mičku