Co už umí vaše mimi na 10ti týdnech?

ewuli
4. čer 2008

Ahoj,chtěla bych se zeptat co Vaše mimčo zvládlo na 10 týdnech. Včera u nás byl doktor a malý při zvednutí za ruce do sedu nedrží hlavičku(má ale snahu) a tak nás chce poslat na rehabilitace.Myslela jsem si,že na tohle má ještě čas.Jinak se už 3 týdny směje,vesele třepotá rukama i nohama a udrží v ruce kroužky které neustále olizuje. Myslela jsem si,že je všechno jak má a asi ne. 😒

schwarzovka
4. čer 2008

náš malej tu hlavičku udržel až ve 3 měsících...myslím, že má čas...jinak šikulka 🙂 😉

kacamar
4. čer 2008

ewuli, naše malá hlavičku někdy udrží a někdy jí ještě bimbá (zejména když je unavená nebo rozespalá), takže pořád přidržujem. Taky se myslím, že má ještě čas...

krista
4. čer 2008

Ahojky, nám bylo v sobotu 12. týdnů, hlavičku pořádně udržíme asi tak týden, směje se už parádní a úsměvy oplácí, před dvěma dnima začla i chytat dudlíka do ruky, pozoruje svoje ručičky dost zaujatě, ostatní hračky ještě nebere, ale občas na hrazdičce do nich bouchne 🙂 a to je asi tak všechno 🙂

fazolka07
5. čer 2008

Ahojky nám bude v neděli 3měsíce malá drží hlavičku už krásně nemusíme ani přidržovat. Směje se pořád a nahlas začíná chytat doruky věci a šuup s nima do pusinky. Doktorka tvrdí že je o měsíc dopředu tak uvidíme.

anchsunamun
5. čer 2008

Ahojky, nám jsou dnes 3 měsíce a taky hlavinu musíme ještě přidržovat někdy jí udrží sám , ale občac mu padá. Jinak má hrozne rád takovej malej řetěz který se dá spojit z kroužků, oválů, trojuhelníku a pod. Hezky to uchopí pozoruje to a rachtá s tím dává do papulky a žužlá, je s řetízkem moc hodný.

krista
5. čer 2008

Fazolky vy jste narozený 8.3.?????? My taky 😵

fazolka07
5. čer 2008

kriata: koukala jsem že máme mimísky ve stejnej den. 😀

klouzavka
5. čer 2008

ewuli: přesně kolikáteho se narodil Míša? Koukám, že máte také 2 měsíce a 1 týden.

krista
5. čer 2008

Fazolka to je paráda 😵 Ale koukám že jste teda napřed co se týče těch hraček, já už se moc těšim až je bude brát do rukou, zatím teda na ní pozoruju že vyndá sama ten dudlík z pusy, dřív ho jen tak vyrážela a teď ho vyloženě chytne a tak doufám, že ty hračky na sebe nenechají dlouho čekat 🙂

Klouzavka taky jsi našla parťačku jo? 😀

klouzavka
5. čer 2008

krista: nejsem si jista...

ewuli
autor
5. čer 2008

klouzavka:Míša se narodil 26.3.

klouzavka
5. čer 2008

ewuli: Tak Davídek je o 3 dny mladší. Jéje a taky jsi z Mladé Boleslavi. Nechodíte každý pátek do Oka na cvičení?

ewuli
autor
6. čer 2008

Bohužel ne, Míša je hodně nemocný (má vrozenou vadu ledvin) a tak kromě toho že do něj každou hodinu cpu jídlo nic jiného nestíháme. Teď budeme ale chodit na ty rehabilitace. Do Václavkovi ulice,kousek od Měšťáku, jak jsou ty postižený...Dnes jsme se byli objednat.

jupiter2013
10. kvě 2018

L