Co všechno umí vaše 5měsíční miminka?

lucijenkaa
15. lis 2013

Ahoj holky,chci se Vás jen zeptat co všechno umí 5mesíční ratolesti.A co všechno už dlabou(pokud dokrmujete)Dekuji moc za Vaše odpovedi. 😅

leni78
15. lis 2013

Můj seděl, lezl a na konci pátého se stavěl k nábytku. 🙂 větší detaily uz si nepamatuju. Ochutnaval vše možné, ale nejvíc se chtel kojit. 🙂

veronikanel
15. lis 2013

Moje malá jedla kolem 5.měs.už pomalu všechno 😀 😀 😀 Samozřejmě to,co mohla.Dali jsme jí ochutnat maličký kousíček knedlíku s omáčkou,apod.
Co se týče dovedností,stavěla se - nestála sama,ale kdykoliv jsme jí drželi a dotkla se nožičkama něčeho pevného,už stála 😀 lezla,tedy spíš vypadala jako ryba na suchu 😀 po čtyřech až později...Co ale uměla bravůrně - peskovat nás 😀

eficenka
15. lis 2013

v 5 ti měsících se uměla otáčet na bříško a zpět a začínala pérovat na kolínkách ( víc toho ani děti umět nemají - sed, stoj - je to špatně)
a plně jsme kojili, občas dostala kukuřičnou křupku na cucání

anetka1701
15. lis 2013

Dcera příkrmy skoro odmítá (max. trochu ovoce), jede na mlíku :oD Pase koně a přetočí se z břicha na záda :o) Hraje si s hračkama, všechno cpe do pusy a umí si sama nandat dudlíka - zcela záměrně ho vezme do ručky a strčí si ho do pusy :o) Nic jinýho bych ani od takto malého dítěte nečekala :o)

lv
15. lis 2013

obě se otáčely ze zad na břicho, zpět ne, nepivotovaly, uměly druhé vzpřímení - pasení na natažených ručkách, dosáhly si na nohy. Kojená příkrmy neměla, nekojená kaše, zeleninu a maso k obědu. Křupku nezvládly, dávily se ze všeho.

gwennie
18. lis 2013

nase mimino je porad na UM, kase ji moc nejede, ostatni jsem ani jeste nezkousela. otaci se obema smery a zacina se trochu plazit. ale malo a pomalu, max. 1 metr. a jinak samozrejme pase...

klaire22
18. lis 2013

moje malá se už krásně otáčela ze zadíček na bříško (ale to začala velmi brzo, ještě před 3 měsícem, krásně už pásla hříbátka.
Jinak my jsme začaly přikromovat od 4,5 měsíce - začaly jsme klasikou - mrkvička, brokolice, brambor, jablíčko, banán, hruška 🙂

katja77
18. lis 2013

Pořád.pase, i v kočáře, příkrmy odmítá, začíná se plazit......

madormi
18. lis 2013

v pěti měsících byla malá plně kojená, a uměla ted apít, čůrat a kakat tot asi vše 🙂)) jo ještě spát a pást koníčky 🙂 tot vše 🙂 🙂

fiiif
23. kvě 2017

Ahooj 🙂 obnovime? Misa ma 5 mesicu (mel by 4 mesice,nar. o mesic driv) ma UM a uz ma za sebou brambor s mrkvi,dyni,brokolici,spenatek a cuketou :D vsechno mu chutna a zapijime uz vodou. Jinak mlicko cca 5x denne, v noci spi cca 12hodin v kuse. V kocarku si zdrimne ale jinak by uz nejradsi behal..:D jinak na zadickach se natahuje po hrackach,prohlizi si ruce,saha na nohy,zvatla a smeje se no a kdyz ho to prestane bavit pretoci se pres bok na pupik,tam je nejspokojenejsi,zgrynda zvatla,saha po hrackach..neni uplne pevny (cvicime na oslabene svaly na brisku). Jinak je to rostak a smisek :D