Dárek k 1. narozeninám, když ještě neleze a nechodí

magdanaty
11. říj 2017

Ahoj holky, asi to tu už bylo, ale našla jsem jen starší diskuze, doba se mění a s ní i nabídka hraček na trhu😉 tak by mě zajímalo, co pořizujete svým prckům k prvním narozeninám. Naše malá ještě zatím sama nesedí, neleze (narozeniny má na konci října) ani nechodí (mudr. o tom ví). Tak nevím, jestli má smysl přemýšlet už o nějakým odstrkovadle atd (bydlíme ve 2kk, tak není moc prostoru na skladování), nebo co vlastně zajímavého pořídit. ...ideálně třeba nějakou tu pomůcku na lezení. Prosím o tipy, čím jste své miláčky obdarovali vy🙂

bonulinka
11. říj 2017

Syn tedy lezl, stoupal si, obcházel nábytek, ale odstrkovadlo jsme stejně nedávali. Dostal 2 knížky od Svojtky, vkládačku mluvící hrnec od Fisher Price a kostky. Vše se mu líbilo a hodně si s tím vyhrál. A pomůcka na lezení - je fajn vkládat pod břicho třeba menší míč ( overbaal ) a dítě se tím dostane na čtyři.

magdanaty
autor
11. říj 2017

@bonulinka Díky za tipy. Ona právě na čtyři umí a péruje dopředu dozadu o sto šest...ale lézt jí prostě nejde🙂

tervi
11. říj 2017

Od Yookidoo jezdícího šneka. My jsme ho pořídili, když dcera začala pérovat a během 10 dní se šnekem se rozlezla.

magdanaty
autor
11. říj 2017

@tervi
@tervi uper nápad, koukám na něj a líbí se mi, určitě o něm budu přemýšlet, díky😉

tervi
11. říj 2017

@magdanaty Není za co. Jen se nelekno

tervi
11. říj 2017

@magdanaty jen se nelekni, když bude mala vyjevena první dva dny. Naše první den řvala, jak jsem to zapnula, ten šnek je hlučnější, ale už ho miluje. 😝