Dávají vaši muži synům pusinky?

kristiin
9. led 2018

Dotázek🙂 máme 15ti měsíčního chlapečka a zrovna jsem ho naučila dávat mi pusinku na pusu. Chtěla jsem, aby dal pusinku i manželovi ale ten nechtěl! Prý si chlapi pusy na pusu nedávají. Ani když je to syn. Občas ho líbne do vlásků, ale na pusu pusinku nechce☹

klaraslavickova
9. led 2018

Tak podle mě to je jiné s dítětem a pak pubertakem..
u malého chlapečka nevidím problém.. ale tak u nás kuprikladu odmítá manžel při koupání dceři umivat jistá místa takže každý muže mít proste svůj pohled na věc já zas nejsem pro koupání s detma

lucisuska
9. led 2018

Já mám dva syny a oběma manžel pusinku dává i na pusu. Ale jeho kolega řekl manželovi, že je jak "teplouš", když dává pusu klukům... Kdyby to řekl patnáctiletý puberťák, mávnu rukou, když to řekl skoro padesátiletý chlap, tak mě to docela zarazilo... Ale tak každý má jiný názor...

makky1310
9. led 2018

Pritel se se synem pusinkuje porad (16m). Asi by me to zarazilo kdyby mi neco takovyho rekl ale myslim, ze Tvuj manzel to "pochytil" ve sve rodine kde se proste chlapi nelibaj, ani s detma, a ma to v sobe silne zakoreneny. Pokud nechce tak ho nema cenu nutit. Syna ma urcite rad i bez toho 🙂.

klarka1992
9. led 2018

Mám dva syny 3 a jeden rok. Občas jo, spíš ne. Prej to chlapy nedělaj. Místo toho si podávaj ruku🙂 Nevadí, já to vynahradíííím😀

anetka1701
9. led 2018

No to mu zakládá na dobrý předsudky už od mala :( Když dá matka pusu dceři tak je zase jak lesba?? Mám teda dvě holky, ale pusinkujeme je oba a jsem si jistá že s klukem by to bylo úplně stejný! Dyť je to dítě...

martiniquest
9. led 2018

Mame 17m syna a manzel s tim problem nema. Vzdyt je to malinke dite

martiniquest
9. led 2018

@klaraslavickova Proc by melo vadit koupani rodicu s detmi?

klaraslavickova
9. led 2018

@martiniquest já proti tomu noc nemám ze bych to odsuzovala ale já to nedělám není mi to prijemne

marketa11112
9. led 2018

Mame syna a dceru..manzel dava pusu detem bezne, ale na pusu vyjimecme. Spis do vladku, na tvar a pod.
Dcerku manzel neprebaluje, boji se, aby ji nezanesl neco kam nema..syn chce ale s tatou do vany..nekdy i se mnou..

ssandy
9. led 2018

Muz si dava pusu i se svym tatou na pusu (41 a 65let). Tedy jen pri gratulacich... No, prislo mi to zvlastni, ale doma to tak proste maji.Se svymi syny (15,13) se bezne chlapacky objimaji. Nekdy i jen tak na pomazleni, proste kluci jsoi velky, ale i tak potrebuji potulit. Kazdy to citi jinak, tak at dela podle sveho.Nema smysl do neceho nutit.

gracinka7
9. led 2018

Jasně že dává.

linee
9. led 2018

Nedavame ani jeden,mame holku.Je mi to samotne neprijemne a jaksi zvlastni.Pusinkujeme malou na licka,hlavicku,celo,vlasky,nostek,ale na pusu ne.I kvuli tomuxze nechci,aby byla mala zvykla davat pusu na pusu dalsimu pribuzenstvu.Rodice/prarodice jeste jo,ale pak je dalsi tema vysvetlovat dalsimu pribuzenstvu,ze nechci,tak to je jina.

soleilll
9. led 2018

Myslím, že nedává a ani já mu pusu na pusu nedávám. Vlastně ani dceři. Možná jsem divná, ale od jeho narození mi přišlo přirozenější dávat mu pusu na tvář, čelo, nos atp. Jako miminu samozřejmě i na chodidla. 🙂
Každopádně jsem někde četla, že zhruba od 6 let věku by matka synovi neměla dávat pusu na veřejnosti a ani ho objímat, protože ho tím může přivádět do rozpaků. V soukromí to pak nejspíš ještě pár let snese. 😉

ariadna12
9. led 2018

Partner ditko teda pusinkuje na tvare, na pusu. Ale chapu, ze muze chlapovi pusa na pusu vadit, dost jich to neudela, protoze je prece chlap a kluk taky. Kdyz mu ten tvuj dava pusu jinam, je to uplne ok.

hanica83
9. led 2018

Máme 18měsíčního syna a ten dává pusinky strašně rád. Manžel ho zbožňuje a muchluje ho pořád, takže tomu to absolutně nevadí, ale třeba dědeček se nejdřív tvářil, jako že chlapi tohle nedělají - ale malej byl smutnej, když mu nechtěl pusinku dát, takže už si zvykl a teď si dávají pusu pokaždé, když se vidí 🙂 Vždyť je to malé děťátko, které tak vyjadřuje svůj pocit náklonnosti a má z toho radost.

lavazza
10. led 2018

Máme 7letého syna a hodně se s ním mazlíme od mala, manžel nemá problém se synem si dát pusu...Jak tu bylo zmíněno to koupání, tak syn se s manželem sprchuje i teď ještě běžně,ale já už s tím mám nějaký čas problém a myslím,že na společné koupání je už dost velký...

ladyhacek
10. led 2018

Pusu na pusu ne. Jak tu bylo zmíněno chlapy se nelibaji. Dávají si na čelo či tvar ( každý den 🙂)

verunka11221
10. led 2018

Ano dava jak manzel tak dedecci a strycci. Ne casto skrz vousy ale davaj a kdyz jsou doma v dobe spani tak na dobrou noc chte nechte musej dat i kdyby nechteli. Mladej by jinac nesel spat. Nas ma cerstve 2roky jsou to jeste prckove a takhle vyjadruji lasku neni na tom nic divneho. Jinac manzela nech jestli mu to je proti srsti vsak laska se da vyjadrit i jinak.

terezapetrova
10. led 2018

Dává a pardon ale tvůj muž mi prijde mimo. Jde o jeho malé dite ne o někoho s kým by hypoteticky mohl mít sexuální poměr..

smirda
10. led 2018

Na dobrou noc a na rozlouceni zatim jo (malymu je kousek pres dva roky), ale myslim, ze to bude ubyvat, prave kvuli tomu chlapactvi. Normalne, kdyz delaji blbiny, se myslim nepusinkujou, zatimco kdyz delame blbiny my, mame to na pusinkach v podstate zalozeny 🙂.

kamarka
10. led 2018

Mě ani nenapadlo,že by to mohlo být divné. Manžel dává naším dětem (2 r, 3m) pusu na pusu a ani jednomu nám to divne nepřijde. Prostě jsou to jeho děti a ne nějaké cizí. Ale chápu,že někomu to asi divně přijít může..

latkovkybrno
10. led 2018

Ano, my dáváme s manželem oba dětem na pusu pusinky, všem třem (dva synové a dcera). A taky na pupík, na prdelku, na nožky, na ruce. Blbneme, lechtáme, pusinkujeme a přijde mi to úplně normální. Dnes, když se potkám s rodiči a nebo loučím, tak s tatínkem si podám ruku a dám pusu na pusu a s maminkou se obejmu a dám si pusu na pusu. A s bráchou taky a nepřijde mi to nijak divné.

latkovkybrno
10. led 2018

Mě přijde trochu podezřelé, že to někdo vůbec řeší a přemýšlí nad tím... My koupeme děti oba dva, já i můj muž, a NIKDY by nás nenapadlo na to pohlížet jakkoli sexuálně. PROBOHA, vždyť to jsou naše děti. Opravdu sexualita je to poslední, co mě v souvislosti s nimi napadá.

lucie_91
10. led 2018

Manžel dává pusu na pusu i synovi 8,5 let. Nevím, co by na tom mělo být divného. A to podotýkám, že syn není biologicky jeho.

jupiter2013
10. led 2018

Jasne,ze pusinkuji, vzdyt se maji radi. To me ani nenapadlo se nad tim zamyslet.

editah222
10. led 2018

Ano, dáváme si pusinky na rty. Já se synem i dcerkou stejně tak jako manžel. Na rty si dávájí děti pusu i s babičkou a dědou a myslím, že i s tetama. Už je jim 7 a 8let a když dát pusinku nechtějí tak nedají 🙂
Pusu na ústá si dávám i s nejlepší kamarádkou. A ne nejsem lesba a ona taky ne. A pusu na ústa mi dává i moje neteř, sama od sebe.
Na hlavičku líbám cizí děti.

zuzineckah
10. led 2018

Jistěže ano (5let). I dceři (1,5r). Dokonce je v klidu vykoupe i přebalí, to přebalování je aktuální tedy už jen u nejmladší holky. Líbám je i já 🙂 Jediný, kdo už o to nestojí je naše puberťanda (15.)😀 Občas se přijde potulit aspoň 😀 Já takové ty kecy co se dělá/nedělá/mělo by se dělat/nedělat přímo nesnáším, přijdou mi k smíchu a úplně mimo. Obzvlášť, když jde o malé dítě. A k tomu vlastní😉

editah222
10. led 2018

A ještě bych asi měla dodat, že mi je skoro 40 a stále dávám pusu na pusu svým rodičům. Dokonce jsem si ji dávála i s tchánem a tchýní :D I když uznávám, že na začátku jsem z toho byla trošku překvapená, ale u nich v rodině se žádné hubičky na tvář neprovozují.
Tchán byl stará škola a celkem puritán, ale nikdy ho nenapadlo, že by bylo něco divného na tom, když líbá svá vnoučata na pusinky.

drzticka81
10. led 2018

tak muj muz si dava pusu i s rodici,takze i se synem-je to pekne,se maji radi-az nebude chtit,tak to budeme respektovat.....jinak5lety syn uz si myje intim partie sam-proste je to jeho-samozrejme,kdyby byl nejaky problem-rikam to synovi-muze na nej sahnout pi doktorka,tatinek a maminka-nikdo jiny (az bude vetsi,upresnim,ze partnerka ci partner,hahaha)......za me libat se,dokud to je detem prijemne 🙂)))

verinikki
10. led 2018

Máme tříletou dceru a nejradši si dáváme rodinou trojitou na pusu😉 Jak tak koukám, tak některé lidi by z toho klepla pepka😀