Dávali jste miminkům kmínový odvar a od kdy?

terka2018
3. kvě 2018

Zdravim maminky,

davali jste miminkum kminovy odvar a od kdy? A zabral Vam napr v kombinaci s Biogaia nebo espumizanem? Mam mesicniho chlapecka, tak jesi mam pit pouze ja a dostane se mu to pres MM nebo i mimco.

Dekuji

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
mku
3. kvě 2018

Nam nezabral. Ale koupila jsem v DM polstarky z pecicek a to byl vylozene balzam na brisko.

Kdybys chtela, mam jich celkem asi sest, tak muzu poslat 🙂

barbara04
3. kvě 2018

dávala jsem hned a ja pila ve velkém. synovi lžičku pred kojenim . bylo to lepsi 🙂

evee24
3. kvě 2018

Tak já dávala sobe do jídla a bylo to znát hodně. Odvar sem nedělala. Stačilo mi to přes MM

jitka0a
3. kvě 2018

Zkus ho pit ty a uvidíš jestli to bude mít účinek a když malý, tak dej i miminku a uvidíš co bude lepší na každého zabírá něco jiného 🙂.

terka2018
autor
4. kvě 2018

@ttm Dekuji za prave davam i espumizan a probiotika Biogaia, ale nechci to zas moc prehanet. 🙂

terka2018
autor
4. kvě 2018

@mku a kolikrat denne jste davala? 🙂

terka2018
autor
4. kvě 2018

@barbara04 a kolikrat denne asi jste ten odvar pila? 🙂

terka2018
autor
4. kvě 2018

@jitka0a dobre;)

terka2018
autor
4. kvě 2018

@evee24 dekuji;)

mku
4. kvě 2018

@terka2018 vzdycky kdyz krundal ze ho brisko boli... to nemuze nicemu uskodit, takze klidne 10xdenne?

jankol
4. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@terka2018 Dělám kmínový odvar sobě a zatím to stačí, malé jsem ho zkoušela dát taky, ale ta to spíše plivala 🙂. Malé jdou krásně prdíky a žádné bolení bříška a jiné kapky k tomu nedávám.

evee24
4. kvě 2018

@terka2018 a co nám zabralo nejlíp byl baby calm. Na ten nedám dopustit.

kata267
4. kvě 2018

Ja delala jen sobe parkrat ze zacatku ale prinos jsem teda uprimne nijak nezaznamenala

zelenaesmolda
4. kvě 2018

@jankol da se ten kminovy odvar smichat s UM?

matyldik
5. kvě 2018

@terka2018 ahoj🙂 nas malý trpěl silene na prdiky,zkusili jsme všemožné veci,ale pomohl až čas 🙂 ale zrovna kmín si chvalila spousta maminek a já poctivě pila kminovy čaj,malému se určitě trosku ulevilo 🙂

barbara04
6. kvě 2018

klidne i litr 🙂

jankol
11. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zelenaesmolda To nevím jestli ti půjde, já jsem ho zkoušela dát na lžičku a pak zapít mlíčkem, myslím že třeba v lahvičce by to dost změnilo chuť mléka, tak bych zkusila lžičku nebo něčím takovým, jinak když ho budeš pít ty, tak tím se taky dostane do mléka.

zelenaesmolda
13. kvě 2018

@jankol ja nekojim ☹

lucina261
13. kvě 2018

Ja pila fenyklovy, dokonce i výborně chutná 🙂 malymu to pomohlo. Kminovej mi moc nejel.

jankol
18. kvě 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zelenaesmolda Tak nevadí, tak dát dítku na lžičku před mlíčkem a potom třeba udělat kmínovou polévku až bude větší 🙂.