Dcera mě odmítá. Je to normální? Přejde to?

17. čer 2022

Omlouvám se za anonym, ale věřím, ze mě pochopíte. Připadám si jako nejhorší mama na světě. Male je 15 měsíců a cca poslední měsíc/dva mě absolutně odmítá. Všechno tatínek. Tatínek koupe, tatínek uspava, když se bouchne a pláče, chce k tatínkovi. Když si ji chovam a jde kolem manžel, hned chce k němu. Už jsem z toho trochu zoufalá. Máme stejnou výchovu, na všem se dohodneme, když zakáže něco jeden, udělá to i ten druhy, žádné výchovné podrazy navzájem. Tohle mě fakt ničí 😔
Jsem těhotná s druhým miminkem, je možné, ze proto mě odmítá? Je to normální? Přejde to? Už jsem fakt zoufalá 😭

zmrzlinka
17. čer 2022

Je to jenom období....přejde to ♥️

klokanka31
17. čer 2022

Je to jen období 🍀

syslounek
17. čer 2022

Já bych v tom viděla velkou výhodu. Nemusíš se jako těhotná nosit s dítětem a zbytečně se ohýbat. Můžeš si víc odpočinout. My to takhle měli taky a byla jsem za to ráda.

ito
17. čer 2022

Tatinek je s vami doma cely den nebo chodi do prace? Odmita te jen kdyz je tam i tata nebo i kdyz tam neni?

pampeliska1313
17. čer 2022

Je to jen období. 🙂 syn je poprdenej jak vidí tátu a to mu není ani rok, najednou máma neexistuje. :D

sirinfirst
17. čer 2022

Obzvlášť u holčiček je to velmi běžné období.. Jé, jak já si to užívala 😀 .. Syn to neměl, to byl a je mamánek 🙂

guliii
17. čer 2022

Ano je to jen období.

87pavlina
17. čer 2022

Buď ráda. Já jsem taky těhotná a dcera má opačné období, pořád jenom maminka, takže stále nosím, koupu, uspávám atd. Asi před čtvrt rokem to bylo v pohodě, jak jsem řekla, že mám v bříšku miminko, tak se začala víc mazlit a být taková závislačka 😀

amazonkajanik
17. čer 2022

Broučku, to přejde. teď v tobě pracují hormony. Náš malý třeba nejde k nikomu při bolístce, chce se s tím poprat sám, ale bylo období,kdy preferoval mě, tátu,nebo babičku ( je s ním od narození) když už fakt bylo hodně velké. A vlastně tomu je tak dodnes...

autor
17. čer 2022

Jste zlaté, moc dekuju ❤️ Dneska jsem po dlouhé době uspavala já, s manzelem usina úplně krasne a v klidu a mě dneska hodinu v kuse plakala. Tak sem pak brecela taky, ze mě vlastní dite nemá rádo 😭

fazolkazuzka
17. čer 2022

Kéž bych to měla doma
. Opravdu takové období bych brala hned

sonnenaufgang
17. čer 2022

Kliiid, ráda tě určitě má🙂 naše dcera také miluje tatínka. Bylo to i před narozením druhé dcerky, ale i nyní, spí s tatínkem i v naší posteli, já spím s mladší vedle v pokoji. Často se stává, že se ráno vzbudí a brečí, že chce taťku a mě odhání, ať jdu pryč, taky mě to mrzí. Říkám si, že to bude i tim, že jak máme ještě 7 měsíční dceru, tak nemá ode mě dostatek pozornosti, proto si fixuje tatínka, protože ví, že ten jí kvůli druhé dceři košem nedá a nemusí ji kojit apod. 🙂 Manžela to občas štve, ale na druhou stranu, tohle období nebude na vždy a brzo nás pošlou někam:D

jjasmina
18. čer 2022

Nase malá je taky tatanek, já si to aj užívám, že mi odpadnou povinnosti 🤣takže v klidu

jane46
18. čer 2022

Co bych za to dala... U nas jsem hlavni servis ja (kdyz jsou ale treba u babi, tak si ani nevzdechne a tata je TOP). Neboj, je to normalni a klidne se to ze dne na den muze otocit.

veritanas
18. čer 2022

Chápu, jak se cítíš a ono se to vytříbi. U nás byl a je tatínek nejlepší, ale jenom u syna. Buď ráda, že mají tak skvělý vztah, co by za to jiného maminky daly. Já ti řeknu, že syn vítal manžela pravidelně z práce tak, že seděl u okna klidně o hodinu dřív, jako slyšel motorku, tak letěl ke dveřím:" Tatínek jede, tatínek jede. A když přišel: " Děkuju ti tatínku, že jsi mě tady nenechal. Děkuju ti tatínku, že jsi mě tady nenechal." A když jsem chodila z práce já, tak se volalo:" Tatínek jde. A ne, mami, to jsi jenom ty." Asi tak. Taky ně to štvalo, ale nedalo se nic dělat. Zase dcera je mamanek. Všechno máma. Takže určitě tě dcera má ráda a přejde to, uvidíš...💙❤️

nazka
18. čer 2022

Myslím, že tohle období má skoro každé dítě. Někomu trvá déle, někomu méně. Já taky byla včera uražená, když dcera chtěla spát s tatínkem a ne se mnou a pak jsem si velebila, že se po dvou letech můžu roztáhnout v posteli. Zkus to brát jako výhodu. Brzy zas bude maminkovská 🙂

ekou
18. čer 2022

Nemusi dite byt porad jen nalepene na mamince, tatinek taky existuje :D

vikinkav
18. čer 2022

Dve starsi deti taky miluji tatinka, je to vetsinou pro me pomoc, protoze kdyz je s nami manzel, deti visi na nem a ja mam cas na mimco 😉 Nejsi nejhorsi mama na svete ☺️ prej jim to, odpocin si, uzij si dcerku kdyz manzel neni s vami a pak ji spokojene predej muzi kdyz dorazi z prace a jdi si odpocinout. Neber si to osobne, rozhidne to neni zadne selhani na tve strane, je to prirozeny vyvoj tveho detatka, jako mamka si na to musis zvyknout, ze nebudes cely zivot na 1. miste, to by ani nebylo preci v poradku ☺️

rebe
18. čer 2022

To, že miluje svého tatínka, absolutně neznamená, že tebe nemá ráda nebo že tě odmítá! Nevím, jak přesně to doma máte, ale většinou je tatínek vzácnější, maminka je doma pořád. Maminka je jako vzduch, který dýcháš, samotřejmost, jistota. Tatínek je vzácnější, takže když je nablízku, dostane přednost. Ale i v tu chvíli, když se mazlí s tatínkem, přece stále dýchá vzduch. Ten vzduch jsi ty, bez tebe by se dusila. Uklidni se, užívej si její lásky s tatínkem, je to pro dítě vělký dar. Užívej si i chvíle volna, čeká tě náročné období. Ale nepochybuj o její lásce, už brzy přijdou separační úzkosti a uvidíš, jak důležitá jsi 🙂

mojeholcicka
10. črc 2022

Dobrý den maminky. Chtěl bych se zeptat mám malou holčičku je jí 1 rok a 4 měsíce. S přítelkyní spolu nejsme od jejich 5 měsíců. Od malička byla fixovana na mne jako otce. Malou si beru jednou za 14 dní na celý víkend a jednu středu v týdnu. Když si malou vyzvednu tak za mnou jde probíhá to v pořádku. Ale horší je když malou odevzdávám, to přijde řev pláč a nechce jít k mamince a to se odehrává pokaždé. Co stim mám dělat? Je my jí strašně moc líto. Děkuji