Dětský internetový portál, kde jsou říkanky, básničky atd.

dasenik
17. črc 2017

holky jak se jmenuje inter pro děti vím,že je Alík,ale někdy jsem zabrouzdala na nejaké stránky pro nejmenší,byli tam říkánky,básničky,písničky,bylo vše rozděleno do kategorii,např.zvířsts která se vyskytují na statku...nemužu najít ☹

berenika39
17. črc 2017

Hraveuceni tecka cz

dasenik
autor
17. črc 2017

Jó to jo ono, mockrát děkuji!! 🙂

verena
17. črc 2017

@dasenik
@berenika39 My ho měli dřív moc rádi, ale koukala jsem na to cca před půl rokem a už to bylo placené. Nyní se mi tam ukazuje jen titulka a nikam nejde prokliknout. Škoda. Nevíte, zda je něco podobného? Někdy taky koukáme na decko, tam mají různé hry pro děti i online pohádky.

dasenik
autor
17. črc 2017

Taky se teď dívám že je to už placené 😒

dasenik
autor
17. črc 2017

Uvítám nějaký další na podobnou stránku 😉

verena
17. črc 2017

@dasenik zkus to decko cz. Jinak nevím. Taky budu ráda za další tipy.

jujatko
17. črc 2017

@dasenik Ja jsem to zkusila, nejsem registrovana, nic a normalne to spustim - zviratka na louce atd.

dasenik
autor
18. črc 2017

@jujatko A na jaké stránce?

jujatko
18. črc 2017

@dasenik Hraveuceni tecka cz Stranky jsem tedy neznala, tak nevim, kam se dalo dostat predtim. Ale normalen mi funguje vyuka barev - základní paleta, rozšířená, umíš barvy?; první slova, zvířátka atd.

dasenik
autor
18. črc 2017

@jujatko ted jsem to zkoušela přes notebook a máte pravdu funguje to,jen na mobilu mne to háže odkaz na obchod play

bamishop
18. črc 2017

@dasenik dost mozna to potrebuje neco doinstalovat, doporucuju kde je flash a podobne pouzivat puffin prohlizec, ten takove stranky umi nacist i bez doinstalovani dalsich veci na mobil ci tablet

dasenik
autor
18. črc 2017

@bamishop děkuji za radu,vyzkouším 🙂