Dítě nesnáší bačkůrky. Máte zkušenost?

lenkakr
19. dub 2008

koupili jsme bačkůrky, protože pořád někde stojí. když je nasadíme začne hystericky brečet a rvát je nohama dolů.když je nesundáme je klid. máte s tím některá zkušenosti? jak dlouho si zvykali na boty?

johanda
19. dub 2008

lenkar - pokud nechodí, bačkůrky bych nedávala. Dětem se hůř drží rovnováha při stání

lenkakr
autor
19. dub 2008

stojí a trochu chodí kolem nábytku. nechci je dávat na celý den, jen aby se mu zpevnil kotník a hlavně si na ně musí zvyknout.

dvojka
19. dub 2008

No my jsme malé bačkůrky nedávali když začala chodit kolem nábytku a ted toho hluboce lituju,pač má vpáčený kotníky-na ortopedii jsme dostali ortopedické vložky a musíme kupovat ortopedické sandály-což neni zrovna levná záležitost...Pokud se dítě začíná stavět a tapkat,tak by mělo mít kotník zpevněný-tohle mi říkal doktor na ortopedii 🙂

lenkakr
autor
19. dub 2008

já si to taky myslím, ale nevím jak ho přimět je mít na nohou. myslím, že tu byla i diskuse od kdy botičky a právě většina radila, když začne víc stát než lézt. a to je náš případ

dvojka
19. dub 2008

nevim jak přimět dítko aby nosilo bačkůrky...Asi to bude chtít trpělivost a pořád zkoušet...

lenkakr
autor
19. dub 2008

jo, to bude záhul. co jsem se ptala v okolí nikdo s tím problém neměl. 😢

dvojka
19. dub 2008

on si zvykne...je lepší těm problémům s ploskami nohou předcházet...Třeba mu jen nevyhovuje typ bačkůrek který má.Nezkoušeli ste třeba mu dát i jiné?

lenkakr
autor
19. dub 2008

ne, v krámě si nechal nandat skoro 10 bot a nic mu nevadilo. až doma nastal problém. musí si zvyknout

dvojka
19. dub 2008

no je to pro ně nezvyk.Celou dobu jsou na boso(krásný pocit pro nožičku)a ted najednou zpevněná noha...

Zvykne si,jen to chce čas

lenkakr
autor
19. dub 2008

díky za podporu, doufám, že to zvládneme co nejdříve 😀

lennis
19. dub 2008

s bačkůrkama jsmě měli problém ten, že mi v nich šmajdal, prostě nedával nohy tak jak má, takže jsem koupila botky ortopedické na doma a chodí a běhá jak šílenej, bačkůrky už kupovat nebudu, spíš zpevněný vyšší sandále. 😉 ty první bačkůrky jsme dostali, mně to ani nenapadlo je koupit, já chtěla hned botky, první botky máme v albíku 😉