Do kdy měly Vaše děti plenu na noc?

berda2
30. črc 2019

Ahoj maminky,chtela jsem se optat na Vase zkusenosti s odplenkovanim na noc.Do kdy melo Vase dite plenu na spani?Dekuji za odpovedi.

nazka
30. črc 2019

@berda2 naší budou v říjnu 3 a má ji na noc. Na odpolední spaní ji nemá už dlouho. Občas má 14 dní plenu suchou a pak 2x po sobě nacurano.. Taky by mě zajímalo, kdy se toho zbaví..

luckylee
30. črc 2019

Syn ma 3r a 4m a porad ji ma.I vic pocuranou rano.Ma vecer nejvetsi zizen😄

kozaci
30. črc 2019

Je to strašně individuální. Dcera do 15 měsíce. Když chtěla v noci čůrat (výjíměčně), vzbudila se, řekla si, spala dál.

vercamudrunkova
30. črc 2019

plenu na noc jsme měli do dvou let

eukamaminka
30. črc 2019

Plenku na noc odložil necelé dva měsíce před třetíma narozeninama.

codal
30. črc 2019

Dcera přes den odplenkovana v roce a půl a na noc ji má doteď a to jsou ji skoro tři. V poledne už to dává,ale v noci se prostě nevzbudí a má plinu vždycky hrozně nacuranou. Dávám ji čas, neřeším to, ono to přijde. Jen jsem si říkala, že ji trochu omezím pití před spaním a uvidím, jestli to pomůže..

kspp1
30. črc 2019

Dcera přes den do dvou, ale v noci do 5.

urtica
30. črc 2019

Do tří...měla ji i na den - v podstatě ze dne na den se rozhodla, že už ji nechce a odplenkovala se úplně..veškeré pokusy do té doby byly marné...

neomenia
30. črc 2019

Dcera do čtyř let. Pres den ani ne do dvou.

nicol22
30. črc 2019

Do dvou let, jak přes den, tak přes noc...

puhelin
30. črc 2019

Dcerka si sama rekla, ze plenku nechce. Vubec. Takze jak pres den, tak pres noc. Zatim je to tyden, v posteli mame nepromokavou podlozku, ale nehoda nebyla ani jednou. Ma 2 roky, 4 mesice.

lucifux
30. črc 2019

Můj malý, do dvou přes den plen, ale na noc stále dávám. Vždy jí má plnou. V řiíjnu mu budou 3 roky. Nedávno jsem přemýšlela, že nakoupím nepropustná prostěradla a že začneme z lehka a pomalu trénovat.

smekalovamo
30. črc 2019

Dcera má 3 roky a 2 měsíce. Odplenkovaná je od 22 měsíců. Kdy jsem ji sebrala pleny ze dne na den a druhy den, už naprosto chápala,co má dělat a tretí den bez nehody. Bylo to strasne rychle, ze se odplenkovala. Byla moc sikovna,ale za to ma do dnes pleny na noc. 🙄 A to ji ma rano totalne naducanou,v noci hodne pije,zkousela jsem ji i nedat,to piti ale rve a rve ze ma zizen.Pije i pres den dost,to ma po manzelovi. 😆Ten vypije tak 4-5 l vody za den...😏 Jinak spi docela tvrde a nevzbudi se,aby si rekla.Tak taky vubec nevim,zda ji mam nechat,az k tomu dospeje sama,nebo proste zkusit nedat,rict ji ze si musi rict i v noci a treba to vyciti? Ze tu plenu nema a vzbudi se,na to curani? Ze treba ted spoleha,ze tu plenu ma,takbze muze curat do ni??Nevim. Tezko rict prave. Rada si poslechnu nazory jinych maminek v teto diskuzi...... 🙂

misakri
30. črc 2019

Rovnou jsme vzali na noc i na den něco po 2.narozeninach

aklin
30. črc 2019

Ve 23 mesicich v noci bez.

sluneccnicee
30. črc 2019

Prvni Dcera do 2 let pres deb a 4,5 let na noc a druha do 20m pres den i v noci

kyti75
30. črc 2019

Pres den do cca 22m vsichni 3 a v noci prvni do temer tri let, druhy do 2,5 let a posledni uz ji nechtel, jak zacal byt pres den bez pleny.

leneee
30. črc 2019

@berda2 dcera i syn do dvou let-odplenkovali jsme na den i na noc naraz,aby nebyli zmateni proc tehdy ano a tehdy ne... chranic matrace to jisti, ale ani jeden se nikdy bez pleny do postele nepocural.

biscuit
30. črc 2019

Můj první syn jí měl do 5-tých narozenin. Dávno byl přes den bez plín, jen v noci spal hrozně tvrdě a nikdy se nevzbudil. Budili jsme, u doktora jsme byli, nic nepomohlo. Opravdu den po narozeninách byl schopný vydržet do rána a nepočůrat se. Druhý syn byl něco okolo 2 let s minimálními nehodami.

radkaem
30. črc 2019

Do roka a půl přes den, do dvou let přes noc.

prejeta_zaba
30. črc 2019

Přes den bez nehod od 2,5 přes noc přesně od 3. Vypozorovala jsem, že si plínku počurává hlavně vzhůru (dostal ji po koupání a sundávali jsme někdy ráno, takže klidně hodinku vzhůru), začla jsem striktně dávat a brát v posteli a ejhle, plínka suchá, takže je bez ní a i se budí na čůrání, občas teda nehoda je. Ale na nějaké "trénování" teda nemám náturu, jak to jako chcete trénovat? 3x za noc převlíkat postel? 😴

konidana
31. črc 2019

Dcera jen dokud jsem ji kojila, tzn. cca do 15.m . V roce jsem jí přestala kojit v noci, a od té doby v noci nečůrala. V 15m jsem ji odstavila úplně. PLeny přes den mi začala odmítat taky a od 17.m byla bez plen úplně.

Synek měl plíny na noc do 3,5r, s tím, že od 3a1/4r jsme intenzivně odnaučovali a budila jsem ho na čůrání, protože strašně chtěl jet se starší ségrou na týden na školku v přírodě.

babanci
31. črc 2019

Do dvou let. Ale někdy se, zcela výjimečně, nehoda stala.

elinkav
4. srp 2019

Dcera v roce a půl bez plen na noc. O 2 mesice driv jsme sebrali pleny pres den. Budí se na curani sama od sebe, dáme na nočník a spí se dál.

tiburcia
4. srp 2019

Na den bez plenek v 15 měsících, na noc ve 4.5 letech.

dablikolik
20. zář 2019

Syn měl do 4 let od 3let jsme řešili s lékařem vše v pořádku jen měl malý mocovy měchýř a tvrdý spánek. Cvaklo to až v 6 letech kdy se začal budit na curani sám.

damai
20. zář 2019

Nocni plena a pocuravani do 3.5 let (pres den do 2let). A ta nocni byla ze dne na den, porad byla nazvachana uplne durch noc co noc a najednou bum a sucha...kazdou noc...a od te doby ani jedina!nehoda (ma 5let)

martiniquest
20. zář 2019

Do necelych 3 let. Ale mohli jsme ji zahodit s odplinkovanim, jen jsem nemela koule mu ji vzit. Pritom stavilo koupit nepropustny chranic matrace

vladienka
20. zář 2019

V 22 mesiacoch bola bez plienky na den a o velmi rychlo zacala mat suchu plienku aj v noci, cca o mesiac na to som prestala davat

ckei
20. zář 2019

Syn do 2,5let, dcera do 22měsíců.