Do kdy se Vaše děti počurávaly v noci?

evikmiluna8
7. lis 2019

Ahoj do kdy se vaše děti pocuravali v noci

klea81
7. lis 2019

2 roky

jaja01k
7. lis 2019

Starší do 5 let, ještě teď v necelých 6 mívá nehody. Mladší do necelých 2 let.

kamiska
7. lis 2019

starsi do temer presne 5. narozenin, mladsi do 2 a asi 2 mesicu. tzn. odplinkovali se temer soucasne 🙂

maqggienka
7. lis 2019

@jaja01k
@kamiska Řešily jste nějak u dr.? Klukovi bude v prosinci 5 a v noci je většinou pocurany. Někdy má sucho, ale častěji mokro.

kamiska
7. lis 2019

@maqggienka neresila. Cetla jsem, ze do 5 let je to ok. Takze jsem davala do te doby klidek. Samo jsme se snazili o nejaky rezim - pred spanim se uz nenapajet a tesne pred se jit vycurat. V noci sem nebudila a mival i plinku. Jako prat celou postel jsem nedavala.

maqggienka
7. lis 2019

@kamiska Teď právě půjde na pětiletou, tak jestli mám ještě počkat nebo mě prý pošle k někomu na vyšetření. Míval i období, že několik dní sucho, pak mokro. Teď je to už zase dlouho, co je spíš mokrý.

lilian2111
7. lis 2019

Malá do 2 let na noc plinku, pak se začala na curani budit. Nyní 4 roky a občas (jednou za tři měsíce) se v noci stane nehoda ale spis připočůrání, pak hned letíme čůrat. 🙂 do 5 let jsou nehody normální, občas se stane i později. Nic špatného to neznamená pokud to není denně u 5-6 leteho dítěte.

kamiska
8. lis 2019

@maqggienka mela jsem to v planu na 5 lete resit. Nastesti nebylo potreba. Pocural se treba tak 1x do tydne

jaja01k
8. lis 2019

@maqggienka Byli jsme na urologii, tam zjistili, že je vše v pořádku. Prý nočním pomočováním trpí 20 % dětí do 5 let.
U nás to do těch 5 let bylo opravdu každou noc, suché noci byly výjimky. Teď ve skoro 6 letech je to výrazně lepší, i když nehody jsou stále.

zelenaesmolda
27. lis 2019

Ja jsem se pocuravala do 6 let,preslo s nastupem do skoly.Hlavne z toho nedelat zadne drama nebo diteti nadavat at z toho nema psychicky blok.

evikmiluna8
autor
30. lis 2019

Tak to jste mě uklidnila. skrz tohle bych na dítě nekricela to vůbec, ale keják se to naučit musí tak doufám ze to pojde nějak samo 😊

suromana
30. lis 2019

Syn má 4 roky a plínku na noc má, jednou dvakrát za měsíc se stane, že je počůraná, zatím neřeším.

korin
30. lis 2019

Syn měl na noc pleny do 5 let a i poté byly nehody. Prostě se nevzbudil. Snažili jsme se upravit pitný režim a kolem půlnoci ho posazovali na nočník. Tím jsme předešli mokré posteli, samozřejmě to nemělo vliv na dozrání jeho hormonálně nervového systému 😉 Postupně dozrál, v 7 let je už bez nehod.

martiniquest
30. lis 2019

Do 2,5

kometkak
30. lis 2019

My sundali na noc i den zároveň. Syn od 2 let a dcera od 1,5 let. Od té doby nehoda max 1x za rok, když jsou nemocní. Mít v 5ti plíny na noc mi příjde dost šílené. A to mě buzerovala tchýně, jak může mít dvouleté děcko plíny 😂 že do roka musí být bez nich a umět na nočník 😂

kamiska
30. lis 2019

@kometkak silene ti to klidne muze prijit, ale je to zalezitost hormonu, niceho jineho. Melas proste jen stesti, ze tvym detem se ty spravne hornony zacaly tvorit brzy.