Do kolika let jsou jesle? Jak je to v praxi?

podskocka
7. zář 2011

Do kolika let jsou jesle? Vim, ze se vsude uvadi, ze do tri let. Ale jak je to v praxi? Syn bude mit tri roky v polovine rijna. Nase skolka mi ho ale nevezme, protoze berou jen deti, kterym je v zari 3 a vice. Vyjimky nedelaji, protoze maji beztak malo volnych mist. Jenze mne skonci RD a pujdu do prace. Vezmou mi ho jesle?

mamkamarketa
7. zář 2011

@podskocka obavam se,ze ne. jesle jsou do dovrseni 3 roku,pak by mel nastoupit do MS,ale chapu,ze to je v dnesni dobe nerealne 😖

berenika39
7. zář 2011

Nám řekli, že když petra nevezmou do školky, může ještě do konce kalendářního roku chodit do jesliček, kam chodil. Je narozený v srpnu, v srpnu mu byly tři a do prosince by ho nechali v jeslích.
Ale že by nově přijalli do jeslí dítě starší tří let, to nevím. Chce to jednoduše zavolat a zeptat se, ne? Nikdo tady neví, jak je to u vás v jeslích🙂.

smardik
18. zář 2011

záleží na jeslích, syn bude mít příští měsíc 3 roky, do jeslí začal chodit ted v srpnu a bude chodit až do příštího srpna, jsou do 4 let, v dalších jeslích mi ho nevzali že jsou do 3let, takže fakt záleží na daných jeslích