Doporučte knížku o výživě kojenců

m.c.
22. led 2008

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou dobrou knížku o výživě kojenců ještě před tím, než začnu s příkrmy. Na trhu je jich hodně a moc se v tom nevyznám,můžete mi nějakou doporučit? Díky

lendy1
22. led 2008

m.c. já chodím do knihovny, tam jsem si napůjčovala spousty knížek o výživě a nenašla jsem žádnou, která by byla ideální-to bych musela zkombinovat několik dohromady. Co mi nejvíc pomohlo a po vytištění je to jako malá knížka 😀 byli informace o příkrmech na kojeni.net - začínáme s příkrmy, vše jasně, srozumitelně, přehledně napsané...spoustu receptů a dalších tipů a rad se dá najít na netu, takže když jsem si všechny info poskládala dohromady, tak mám přesně to, co jsem hledala 😀

minea
22. led 2008

"Výživové poradenství u dětí do dvou let"
autorky, MUDr. Eva Kudlová, CSc., z 1. LF UK a MUDr. Anna Mydlilová

http://www.moje-kniha.cz/pro-zdravotni-sestry/v...

majkeela
22. led 2008

Já se nejvíce ztotožnuji s Mudr. Hofhanzlovou - Polévky a kašičky pro nejmenší... Pouze bych přidala trošku více masa, jinak je to OK🙂 Kojení.net je také dobré, ale radí 5x týdně maso a 2x týdně žloutek, což mi přijde mooooooooc 😕

m.c.
autor
24. led 2008

díky za tipy, nemáte někdo knížku o výživě od Fořta?

lendy1
24. led 2008

m.c. už jsem ji vrátila do knihovny, no něco v ní je přehnaný, některé info jsou fajn, prostě jak co...
majkaeela jo s tím masem se mi to taky nezdálo, tak ho dávám míň 😉

kombloudek
24. led 2008

Ahojky,já jsem si koupila od vydav Grada-
Nejchutnější recepty pro kojence (Marietta Cronjaeger),vypadá docela dobře,tak uvidíme

yenn
24. led 2008

m.c. ja mam a velmi doporucuji