Dotazník pro maminky batolat

prudusinka
26. únor 2014

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku k mé absolventské práci. Studuji 3.ročník na Voš zdravotnické - obor diplomovaná všeobecná sestra. Dotazník je určený pro maminky batolat. Mockrát Vám děkuji za pomoc http://www.survio.com/survey/d/R7R7C5Y6I4N2O6E8W

tulikiss
26. únor 2014

chtela jsem vyplnit ale uz na to nemam nervy, dvakrat stejna otazka, nutnost neco napsat do poznamky, a hlavne vubec netusim co napsat do te tabulky(teda asi tusim, ale jako neprijde mi normalni muset vyplnit kazde policko), aby mi to dotaznik povolilo ulozit, takze vzdavam...

kamilka007
26. únor 2014

@prudusinka Ten dotazník Vám vážně nefunguje, a to je dítě venku, takže jsem si dala na čas. 🙂 Když opominu nutnost vyplnění věku 2. sourozence, přestože mám zatím jen 1 dítě (počítáte s variantou 3 a více dětí?), ta tabulka je šílená - vlastně chce, abych zaškrtla úplně všechna políčka, takže pak ztrácí smysl. U číselných údajů (počet porcí ovoce apod.) moje číslo nebere a znovu a znovu upozorňuje na jeho doplnění. Asi toho bude i víc, to jen tak namátkou. Při nejlepší vůli dotazník nejde vyplnit, zkuste ho předělat.

prudusinka
autor
26. únor 2014

@kamilka007 díky za odpověď, je to poprvé co jsem v tomto programu dotazník připravovala, děkuji za ochotu

anina32
26. únor 2014

@prudusinka vyplněno, povedlo se na poprvé 😉

prudusinka
autor
27. únor 2014

@anina32 děkuji

prudusinka
autor
27. únor 2014

dotazník je po vašich připomínkách poupraven a funkční 🙂 děkuji za nápovědu