Dvouletá dcera má najednou problém s cizím prostředím

cilka4488
9. říj 2018

Ahoj holky. Máme 2 letou holčičku. Od malinka jsem s ní jezdila k mé mámě třeba na 14 dní (bydlí 250 km daleko) , nikdy neměla problém tam spát i třeba u mé sestry .Normálka se řeklo , neboj maminka příjde a o.k
Je to 2 týdny si jí vzal manžel ke tchýni ( tam nikdy nespala )na 2 dny a od té doby sekuř. Kamkoli jdem , tak začne brečet, že chce domú domů. Nevolá mami mami , ale jak kdyby se bála, že ju někde nechám .Ptala jsem se manžela , jestli se tam něco nestalo, ale prej né, ale mám dojem, že lže.
Myslíte , že je to takové období, nebo to mám z manžela vydolovat ?Děkují za info všem

P

veronikaveronikaveronika
9. říj 2018

Je to těžké. Soudit stli se něco mohlo stát, zase by snad manžel nelhal☺️. Mě dcera teda nikdy extra nespala u nikoho až druhým rokem u našich a zatím jen 2x. Má 2roky a 4 měsíce. A řekla bych, že kolem toho druhého roku byla vetsi mamanek a teď poslední dny je taky opět hrozně přecitlivělá. A nedávno brečela i když jsem s nima nešla ven a šla s mojí mamkou. Kterou vidí skoro každý den a miluje ji. Takže ano je to možná období? 😉