Golfky Viper Zopa 4. Jsou pro 5,5 měsíční dítě?

luciv
6. čer 2011

Ahoj holky chtěla jsem poradit v srpnu bude mít mály 5,5mesice a jedeme na dovcu nechci brát velky Kočár ale golfky zopa 4 myslíte si že je to moc brzy na takovy kočárek?kvůli zadicek atd

luciv
autor
6. čer 2011

Žádné rady ??????

ivett
6. čer 2011

taky jsme zvědavá na rady, moje malá má půl roku a řeším ne přímo golfky, ale sporťák jako takový, osobně bych řekla, že když jde kočárek, ať už golfky nebo jakýkoli jiný, dát do úplného nebo aspoň skoroúplného lehu, tak by s tím neměl být problém, jako v 5,5 měsících ti dítě určitě samo sedět nebude, a pokud vím, sed se doporučuje až se dokáže dítě fakt samo posadit, ale v půl roce se většinou na sporťáky přechází, takže pokud jdou zopa4 aspoň do skoro lehu, tak bych je vzala, je jedno jestli jsou to golfky nebo normální velký kočár, prostě důležitý je asi ten leh si myslím...
potkávám tady ve městě paní s golfkama, holčičku má podle mě ve věku té mojí, možná je o měsíc starší, no každopádně neseděla ještě a měla golfky, v lehu, takže asi to problém není...

luciana43
6. čer 2011

Pokud jdou tyto golfky sklopit do lehu nebo skorolehu tak si myslím že není důvod proč ne.

nana.76
6. čer 2011

ahojky Terka bude mit 6 měsicu a sportak mame už měsic.leži tam a když už se ji to nelíbi dam ji to na chvilečku do polo-lehu a super 🙂 myslim že to určitě problem není.a ten sportaček je lepe větratelny neni v něm takove dusno jak v hlubokem 🙂

luciv
autor
6. čer 2011

Já prave si taky říkala že Proč ne kdyz tam muže ležet ale ty nozicky bude mít asi trochu svesene dolu je to sportak a hlavně lehký a skladny jen ale u te zopy je to že zadá nejsou uplne na rovné ale jakoby obloucek jak je třeba autosedačka raminka nejsou pekne narovnane