Hysterické záchvaty 2měsíčního miminka u pasení koníků

claudie89
18. dub 2017

Ahoj holky malý u pasení komiků hrozné řve,snažím se to vydržet protože vim ze musím ale on řve i potom. Ma úplně hysteraky kdy pak námahou usne. Nesnáší byt na bříšku i když to trenujeme už od porodnice. Mate nějaké tipy a triky prosím nebo to chce jen trpělivost a zkoušet? Třeba ted mi USL na bříšku na mých nohách,myslíte ze i to může byt cesta k úspěšnému zvykani si byt na bříšku? Dekuji

jjaanca
18. dub 2017

Jak dlouho ho na bříšku necháváš? Já to nehrotila a když začali děti kňourat že se jim to nelíbí tak jsem je otočila, takže byli jen chvilinku.

sisinkaj
18. dub 2017

Já začala dávat na koníka až od 6týdnů na radu doktorky, nejprve jednou denně, taky se mu to vůbec nelíbilo a tak jsem den vynechala, pak si postupně zvykl. ale hned jak začal, že se mu to nelíbí, otočila jsem ho zpět.. rozhodně bych netlačila

luckylee
18. dub 2017

Jasne pokud na brisku zacne plakat tak ho otoc zpet na zada aby z toho nemel blok.Staci jen tak na tvych nohach.Pred/po koupani nebo pri prebalovani a fakt jen na chvilicku.Casem si zvykne,neboj.☺

teeerez
18. dub 2017

2 mesicni miminko je malickate, nechte ho jak ja spokojene a zkousejte casto, ale jen na chvilinku jak ho to bude bavit. Pri prebalovani dejte na brisko, ukazte hracku a jak zacne nabirat zas ho otocte a nestresujte ani sebe ani mimco 🙂

claudie89
autor
18. dub 2017

Dávám ho jen na chvilinku jak pisete☺ pak to zkusim znovu a když zase nabere,dávám zpátky ale chci jej to naučit tak nevim

dvork
18. dub 2017

Co zkusit gymnastický míč? Mrkni třeba tady:

https://www.youtube.com/watch?v=pmyE5r8PV0Y

Je to na břiše, ale trochu jiné, mohl by tuhle polohu snášet lépe. Jinak zádové i šíjové svaly můžeš průběžně trénovat nošením na tygříka. Já dávám na bříško odříhnout dvojčata, takže tuhle polohu museli snášet vlastně od narození několikrát denně, přesto ji syn neměl rád. Pokud jsem zrovna přebalovala dceru, měl syn smůlu a musel vydržet, i když se vztekal. Nakonec ale poloze přišel na chuť, hlavně jsem kolem dávala zajímavé hračky, aby se při tom pasení nenudil a já mohla obstarat druhé mimčo.

sisinkaj
18. dub 2017

Přesně, tygřík je taky fajn, jak by si mohl líp zvyknout, navíc, je to i super poloha na prdíky, uleví a miminko hezky všechno vidí..

zmrzlinka
18. dub 2017

Eliška mi taky na bříšku rvala.Davala jsem ji tam jak pisou holky vzdy na chvilku a pak jsem ji otocila.Casem se ji to zalibilo a ted je na bříšku radeji nez na zádech 😀

hatom
20. dub 2017

Mým dětem se moc líbilo na gymnastickém míči nebo přímo na mě. Lehla jsem si a dítě dala na sebe. Jak se snažily, když se mohly podívat na mámu 😊 Bohužel jsem moc nekojila, tak jsme si tak užívali i kontakt kůži na kůži.

pajounek
20. dub 2017

Ja davala nejdriv treba jen po koupani, kdyz jsem mazala zada a to se obema libilo a pak taky na sebe a jen chvilku 🙂

olicka1
20. dub 2017

Nedávala jsem žádné své dítě na bříško a začaly chodit v jednom roce. Nevím jak by se tobě líbilo být na břiše?Zkus si to, je to pitomina🙂.Dítě ví, proč řve a taky ví, co je pro něho nejlepší. Cílem matky je spokojené mimi. Netýrej své mimi🙂

anniesfibis
20. dub 2017

@claudie89 probuh maminky!! když dite histericky rve, tak ho proste past nedavejte...kde je naspany, ze bez toho nebude ziv? Plac je snad jasny signal, ze to není to, co potřebuje a rev - to uz no comment.

anniesfibis
20. dub 2017

a cim dal tim casteji se resi, ze deti nemaji ,,sedet dokud se samotne neposadi, ze nemaji chodit - dokud neumi chodit..tak proc musí past, když se ještě neotocily?..

olicka1
20. dub 2017

Protože to chtějí pediatři a straší,že když mimi nebude matka pravidelně dávat před kojením na břísko, nepostaví se. Dítě řve jak tur, je rudé skoro se dusí... Slintá... Hrozná podívaná, jednou mi to stačilo...

marrrtinna
20. dub 2017

To je uplne normalni obe me deti to nemely rady a preslo je to az okolo 4 m pak uz byly vic na brisku nez na zadech

olicka1
20. dub 2017

Když si samo vleze na bříško,to je pak v pořádku. Sama bych ho nedávala na bříško,když není připravené, např. řve

beldame
21. dub 2017

Nase mala polohu na brisku take nemela rada - zacaly jsme pravidelne davat az na zacatku 3. mesice, do te doby jsme to dost flakaly - nechtela jsem ji trapit, vzdycky u toho knourala a i potom byla dobu brekava. Od toho 3. mesice jsme davaly pravidelne cca 2x - 3x denne, vzdycky jen na chvilku, jak zacala brekat, otacely jsme zpet na zada. Musim rict, ze si Kaja docela zvykla (ted ji budou 4). Vzdycky se ji u toho snazim nejak zabavit - oblibene hracky a docela se mi osvedcil (ted me mozna ostatni maminky ukamenuji) mobil - poustim ji detske pisnicky z YouTube. Kaja u toho vzdycky na chvilku zapomene, ze je na brise. Taky je super velky balon - polozit miminko na vrch a kutalet balon malinko dopredu a dozadu a ze strany na stranu. Dej tomu cas a trenujte, ono se to poda, uvidis.