Jak jste slavili první narozeniny dětí?

mis_el
14. bře 2018

Ahoj, jak jste slavili první narozeniny dětí? Mám nápad uspořádat ji v červnu oslavu na zahradě, máme v rodině hodně dětí (rozmezí 2-9 let), ale váhám protože dcera z toho nic mít ještě nebude (možná se naopak bude bát tolika lidí a nemám tušení, jestli už bude běhat nebo bych ji musela tahat), bude s tím hodně práce a hodně peněz, jestli tedy takovou oslavu udělat až bude starší...ale zase bych chtěla aby se celá rodina tak nějak sešla. Nebo udělat jen oslavu nejbližších (babičky, dědové, strejda, sestřenice)? A taky když bude hezky tak by se musela velká oslava zrušit.

maretavan
15. bře 2018

Myslím, že je fajn když se rodina sejde ať je důvod jakýkoliv. Jasně malá to ještě tolik neocení ( ani dárky), ale jestli máte v rodině i malé děti, tak to je fajn a ještě letní oslava na zahradě to je krásný.

babanci
15. bře 2018

My jsme slavili narozeniny vnučky v rodinném kruhu. Babičky, dědové, strýčkové, tety. Měli jsme dva dorty, jeden pro oslavenkyni, takový ten zdravý, bez cukru, z tvarohu a jahod a pak Pavlovu pro dospěláky. Malá ten svůj celý snědla, nechali jsme jí, ať se v něm přehrabuje. Nafoukli jsem balonky heliem a pak jsme se u vyfukování docela nasmáli. Bylo to moc příjemné setkání V dubnu budeme slavit už druhé narozeniny a plánujeme je v dětském koutku, pozveme i nějaké známé s dětmi.

ivuse20
4. dub 2018

Malej bude mít v červenci a řešíme to samé. V rodině máme asi 6 děti dvě se ještě čekají. A já nevím. Já bych chtěla rodiny spojit aby se aspoň seznámily, ale mám velikou rodinu asi 8 dospělých + děti a přítel o proti naší menší. Ani to nejde oříznout jenom na přímou rodinu protože jsou to sourozenci manželky a rodiče. My zahradu nemáme a u pritelovo rodičů by to bylo divný zvát tam tolik lidi když je neznají. No uvidíme no kdyžtak pojedeme k někam k vodě

mis_el
autor
5. dub 2018

U nás je to jen z mé strany, protože v přítelovo rodině žádné děti nejsou a jeho rodina se ani se svými příbuznými nestýká. No a u nás je od sestřenicí, bratranců a bráchy dohromady 8 dětí. Bydlíme všichni až na výjimku v jedné vesnici, ale takovou oslavu ještě nikdo z nich nedělal, abychom se sešli takhle všichni dohromady. No stále ještě váhám 🙂

zelenaesmolda
5. dub 2018

@mis_el a co to pojmout jako rodinnou seslost a ne cilene jako oslavu narozenin dcery?nahodou to muze byt super kdyz se sejde cela rodina,muze se grilovat atd.A co se nakladu tyce tak se muzete domluvit,ze kazdy donese nejake maso ci jine obcerstveni at se naklady rozdeli a je to 🙂