Jak naučím spinkat miminko přes den doma?

cuuulie
21. únor 2013

Ahoj maminky,mam 10ti tydenniho chlapecka,ktery mi pres den usina v 9 rano a pak.kolem pul 1 poobede....ale to.jenom pokud jsme venku s kocarkem....pokud je nepriznive pocasi a musime zustat doma tak je problem....malej si tre ocicka a breci ze chce spat ale neusne.....ani v postylce,ani kdyz ho chovam....proste nic....pak je strasne mrzutej a protivnej....ale kazdej den se proste po venku jezdit neda!!

lendyn
21. únor 2013

No tak já bych to řešila, že bych ho povozila v kočárku třeba někde na chodbě doma - ale spíš bych mu do té postýlky nacpala nějaký polštář nebo plyšáčka - protože postýlka je oproti kočárku dosti prostorná a může se v ní cítit "nejistě" - já to tak měla s prckem taky.....takže jsem ho stáhla do zavinovačky - trošku zatemnila závěs a byl klid!!!

caricia1
21. únor 2013

nám pomohlo malou položit na velký polštář..Hezky tam zapadla a chrněla 🙂 Dávala jsem ji tak spát dokud se nezačela přetáčet,pak jsem se bála aby se neudusila.

naomi6
21. únor 2013

@cuuulie určitě bych ho neučila vozit v kočárku nebo postýlce doma. Ale zkus ho dát do šátku, tak se třeba zklidní a usne a pak ho můžeš přenést

garfie
21. únor 2013

@cuuulie Běž si lehnout s ním 🙂 To ho uklidní a tobě prospěje...... 😀

p_ch
21. únor 2013

@cuuulie u nás to bylo taky tak... musela jsem ho oblict jako na prochazku, otevrela okna a behem vteriny byl tuhej... ale bohuzel sina to zvykl takze 5 měsícu jsem ho přes den takhle uspávala... ale jednou jsem ho nechala proste v postylce a po dvoudnech řvaní to pochopil 🙂 ated?? furt chrápe :D

ela9
21. únor 2013

to my satkujeme je to moc prima mit mimi takhle blizko u sebe a krasne spinka.

baris
21. únor 2013

@cuuulie mě holky v kočárku nechtěly spát ani omylem. Při nošení na rukou byly protivné, lehnout si vedle nich pomohlo až po roce. Do té doby jsem jsem s holkama skákala na balóně. Stačilo párkrát hupsnout a holky spaly 😀

zvirka
21. únor 2013

Nám na tohle pomohl chumlánek - plyšáček spojený s dečkou. Malý dělal přesně to, co popisuješ. Pak si dával na očka různé hračky, ale to mu padalo, tenhle dečkový zabral. Dal na obličejík a usnul. Někdo dává plínku, já se bála dušení. Dávám odkaz. Jnak máme ho dodnes, nejoblíbenější, bez něj ani ránu, neusnul by.

http://www.pompo.cz/simba-simba-baby/latkovy-me...

valentyna25
21. únor 2013

Já dávám malému na spaní moji noční košili, on mě cítí a spinká 🙂

cuuulie
autor
22. únor 2013

@caricia1 To je dobry napad...vcera jsem to zacala delat s takovou hebouckou dekou...on se k ni.uplne privine a spinka....jenomze treba jen pul hodky....

cuuulie
autor
22. únor 2013

@garfie no jenomze to bych si ho musela vzit do postele a to se mi moc nechce....vidim to u kamosky jak.si jeji mala rychle zvykla s nima v posteli a ted nechce jinak :-\ a pres noc mi spi v postylce krasne tak.to.nechci kazit 😎

cuuulie
autor
22. únor 2013

@p_ch jj ja kdyz ho zacnu jen oblikat na ven tak taky okamzite usina....no uz mam domluvenej se znamym na pujceni dalsi kocarek...dam ho na balkon na vzduch a uvidime jestli to zabere....klidne at ho tak.uspavam.dalsiho pul roku jen at usne a ja muzu neco udelat nebo taky trochu spocnout 😀

cuuulie
autor
22. únor 2013

@zvirka dobrej napad...no.je fakt ze kdyz ho oblozim mekouckou dekou tak usne...sice ne nadlouho ale usne...takze vyzkousim usinacka 😉

garfie
22. únor 2013

@cuuulie Hele a zkoušelas mu dát do postýlky něco co voní tebou? Třeba noční košili nebo tak??
Kamarádka taky syna oblékala do zimní kombinézy-když říkáš, že ti začíná usínat, sotva ho začneš oblékat. Pak ho položila do postýlky a otevřela na něj okno.

brisalek
22. únor 2013

s dcerou jsme zkoušela vše, bez kočárku neusnula...ale v 10 měsícíci už usínala tak kolem poledne a jen jednou za den a v 18 mesicich už ani kočárek nepomohl a nespala vůbec