Jak snáší vaše děti ta vedra?

simona2103
10. čer 2018

Kolik toho spapaji? A co v noci?

aurum4
10. čer 2018

Ja mam rocniho chlapecka a pres den je v pohode. V noci ale vubec nespi a nic moc nechce jist. Docela na palicu. Vcera se treba budil po 20minutach a usnul poradne az kolem pulnoci

simona2103
autor
10. čer 2018

Jj me toho taky moc nesni, sem z toho hotova-vzdyt musi mit hlad. Ale asi ne, kdyby měli, řeknou si

syba993
10. čer 2018

Já mam skoro 4 leteho syna a 8 denniho... ten starší nechce vůbec jíst. nejlépe ovoce, zeleninu a jogurty. teplé ani omylem. a 8 denní je plně kojeny... a spaní se vubec nezměnilo. jen ten starší je stale odkopany 😀

aurum4
Autor odpověď smazal
Zobraz
barchen
10. čer 2018

@simona2103 V pohodě a to jsme byli u rodiny na jihu Slovenska, kde ty teploty jsou ještě vyšší. Jenom jídlo moc nejde, resp. krémové zeleninové polévky ok, pak pečivo k snídani, obilné kaše teď nejedou, takže dávám víc ovoce a čerstvé zeleniny a jogurty a občas něco upeču. A malá 22m mi začala pít kravské mléko, 3/4 litru denně a doteď ani kapku.

ariadna12
10. čer 2018

Nas skoro devitimesicni prcek moc neji, v noci spi dobre, ale ve dne je treba dite osvezovat pitim, omytim vodou, a byt mimo kocarek, hrozne se mu pri lezeni a sezeni poti zadicka.

soda365
10. čer 2018

malý (8 měsíců) se často budí a i přes den špatně spí, hodně pláče a chce se pořád mazlit - v bytě máme bohužel velké teplo a tak mi už taky cca 14 dní mladší syn občas zvrací - no nic moc :( staršího (2 roky a 8 měsíců) to nijak neovlivnilo.. Těšila jsem se na léto a teď se děsím, že mám před sebou ještě 2-3 měsíce

alcar
10. čer 2018

Ctyrleta dcera si to uziva, cely den v bazenu, v jdle zadne zmeny nepozoruji...jen kazdy den pochtiva zmrzlinu 😀 a rocni kluci taky beze zmeny, v noci spi porad stejne, pres den ji (hoooodne 😀) taky porad stejne. Konecne zacali aspon trosku vic pit. 🙂

klaranagy
11. čer 2018

@simona2103 Jo taky mě občas trápí že nejí, ale jak říkáš kdyby měli hlad, tak si řeknou, za den určitě nevyhladoví, dávám si hlavně pozor, aby měli v těch horkých dnech hlavně dostatek tekutin. Když tak nabízím meloun, jablíčko a takové věci s vodou, ale i trochu je to zasytí. Nějaké knedlíky s omáčkama jsou v létě docela pasé 😀.

cherris
11. čer 2018

Náš malý večer špatně usíná, hrozně se mu potí hlava a šíleně si ji škrábe, už je ostříhaný a stejně ho to trápí.

babanci
17. srp 2018

Víc pije a méně jí. Jinak jen češeme culík, protože má šílené háro a věčně zpocené. A jsme, co to jde v bazénu.