Jak velké dárky se dávají na dětských narozen. oslavách?

janazzz
25. lis 2014

Jsme pozváni se synem na narozeninovou oslavu dvouletého kamaráda. Nikdy jsme se žádné dětské oslavy neúčastnili, tak mě zajímá, jak velké dárky se tak dávají? Koupila jsem sadu 6 kelímků modelíny Play Doh, ale přijde mi, jestli to není málo, nevím.

janazzz
autor
26. lis 2014

Poraďte, prosím 🙂

elvira
26. lis 2014

My jdeme ke K. kamarádovi na narozeniny a koupili jsme větší puzzle, pro oba /má sourozence/ adventní kalendáře a možná vezmeme dětské šampáňo...
Záleží, jak je to kde zvykem...
Známí si dávají pro děcka dárky do tisíce - já na to nemám a ani to zavádět nechci, takže stačí pozornost - v podstatě do 2 stovek?

zazana81
26. lis 2014

Myslím, že modelína je skvělý dárek pro dvouleťáka. Víc bych taky nekupovala. Pokud by ti to přeci jen nedalo, přines mu nějaký dobroty, ovoce nebo upeč pár mufinů.

aneta16
26. lis 2014

Osobně si myslím, že to je zcela adekvátní a k tomu pěkný dárek!

janinka1090
26. lis 2014

Syn slavil 2 roky v létě, měli jsme pozvané 4 kamarády a každý přinesl dárek řekla bych tak kolem max. 150-200 Kč. Myslím, že plastelína je super, taky ji teď máme koupenou na jednu dvouroční oslavu 🙂

janazzz
autor
26. lis 2014

Děkuji za odpovědi.

katevema
26. lis 2014

Já myslím, že je to zcela dostačující a praktický dárek. My chodíme na oslavu narozenin každoročně k jedné dceřiné kamarádce a té kupujeme taky dárek tak do 200 Kč - většinou puzzle, knížku, petshopáka, barbínu, zažehlovací korálky. Letos poprvé slavila s kamarádkami naše nejstarší dcera - nejdražší dostala malou krabičku Megabloks Barbie (něco jako Lego) za cca 250 Kč, to už mi přišlo za celkem dost peněz, protože jsem všem maminkám říkala, ať nic nekupují, jinak drobnosti do 50 Kč - samolepky, malé pastelky, petshopáky. 🙂