Jaká zubní pasta pro roční dítě se zoubky?

smallinka
7. lis 2015

Poraďte, prosím nic předraženého....... 🙂 Zoubků máme dost, zatím čistíme pouze kartáčkem s vodou.....zeptám se v lékárně, ale Vaše zkušenosti mi pomohou lépe při výběru 🙂 třeba že nějaká pasta dětem nechutná atd....

njanka
7. lis 2015

Ahojky chodím s malou (21měs.) už od roka pravidelně k zubaři a tam mi bylo řečeno už dvěma zubařkami že zubní pastu až od 3 let. Dětské pasty jsou sladké a bude je zbytečně papat a ne si čistit zoubky 🙂

zdeni.r
7. lis 2015

Souhlasím,rocni dítě nepotřebuje zubní pastu..jen nase dvouletá vyžaduje pastu,jako mame my,tak ji úplně neznatelne pretru kartáček její pastou,ma nějakou vademecum jahodovou,ale jen,když to nejde jinak..

petit_grisu
7. lis 2015

Já používám Emlex která je od 1. zoubku. Není barvená, ani chuťově výrazná - není sladká. Synovi nevadí, nejí ji ale ani neplive. Takže za mě super. 🙂 Nám zubařka naopak pastu doporučila. 🙂

nika82
7. lis 2015

žiadnu

markyzka84
7. lis 2015

pro rocni nic. neumi plivat. doporucuji se detske pasty az umi plivat.

dana3262
7. lis 2015

Weleda

amazonka.k
7. lis 2015

Elmex s myškou

janawei
23. lis 2015

Prckovi je 13 měsíců a zatím čistíme také bez pasty. Ale až ji začneme používat, tak určitě nějakou přírodní, myslím, že není třeba, aby byly pasty sladké a zářivě barevné. Asi zůstanu věrná Weledě, kamarádky ji dětem dávají a jsou s ní moc spokojené.

kackapospi
24. lis 2015
Uživatel kackapospi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kackapospi.

Chuťově dobrá je Vademecum a ta se doporučuje od jednoho roku. U nás doma je to velká nutnost když bys chtěla cenově rozumné podívej se na ageo.cz .. Kupuju tam hodně vecí pro děti, mají docela dobrý výběr a každý týden něco v akci 🙂

oriell
24. lis 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

Máme tyké vademecum, ale jablíčkovou. Jinak souhlasím, že pasta není v takovém věku důležitá, ale bez ní by si ty zoubky nevyčistil, čistí si je rád jenom proto, že mu pasta chutná.

smisekivuska
24. lis 2015

Náš zubař říkal, že používat Elmex s myškou 🙂

sheila86
24. lis 2015

Elmex pro děti. U dětských past se počítá s tím, že neumí plivat . Kolik já se napolykala Perliček 🙂)))

ivca2409
24. lis 2015

taky Elmex pro děti... doporučen od paní zubařky - používám od 1 roku

suzina08
8. bře 2016

Já teda nejsem úplná biomatka, ale co se týká kosmetiky, tak mám radši věci bez chemie, takže my používáme od Weledy tento zubní gel https://www.nazuby.cz/weleda-detsky-zubni-gel-5... . Pokud vím, tak se dá používat už od prvního zoubku právě díky tomu přírodnímu složení 🙂 A ani teda nemá zas tak špatnou chuť 😀

kristinkristin
10. bře 2016

Nam bude rok a zoubku mame zatim 9 a tri na ceste , zatim jen spicky :D a cistime jen vodou , pastu budem pouzivat az od dvou nebo tri let ty detske jsou zbytecne sladke

denousek
10. bře 2016

perlička přeci 🙂 jahůdková...
a pak ještě ten elmex a i vademecum kupujeme jahudové či jablečné 🙂

eficenka
10. bře 2016

weleda - je čistá a přírodní, bez fluorů. nevadí, když ji dítě spolkne...

chita
10. bře 2016

Máme elmex s myškou

lajla
10. bře 2016

Biorepair

meta123456789
18. kvě 2016

Já měla od prního zoubku pro holky Elmex, na chalupě máme Perličku - ta holkám moc chutná. Ale Elmex používám i já a myslím, že z past je fakt nejkvalitnější

andrea173
3. srp 2016

Od prvních zoubků zubní gel Benjamínek Nobilis Tilia. Koupila jsem ho na doporučení kamarádky na www.bylinkyplus.cz

garfinka
21. lis 2016

Na Elmex pro dospělé nedám dopustit,ale zklamalo me,ze dětská pasta obsahuje Sacharin,ktery je škodlivý.takze o kdyz jsen ho koupila a zkoumala složení az doma,tak pujde do koše.zatim Weleda je přírodní,ale chci hledat dal.tak pozor na aspartan a Sacharin -hnusy😡

astyna
21. lis 2016

já mu na kartáček nedávám nic 🙂 napodobuje mě a z toho mám zatím největší radost :D

trevione
20. pro 2016

My zatím používáme jen vodu a to ho baví. Ale až bude větší, tak mi kamarádka doporučila tuto zubní pastu od Anthyllis. Je z ní nadšená, protože to je jediná pasta, kterou její syn nejí, ale vyplivne do umyvadla 😂

nelcaj
14. srp 2019

Jakou používáte pastu pro děti bez fluoridu?

lucikf
15. srp 2019

@nelcaj My máme dětskou pastu od Eurony.

beatkaluka
17. srp 2019

My používáme přírodní dětskou pastu splat.

leilinka1234
17. srp 2019

Vyprdla bych se na elmex a jiné dětské pasty... Používáme weledu... Přírodní gel na zoubky, který se může spolknout.

zelenaesmolda
17. srp 2019

ja se pripojim k dotazu-jake pouzivate zubni kartacky pro deti?

leilinka1234
17. srp 2019

@zelenaesmolda curaprox cura kid