Jaké hry/hračky se osvedčily u Vašeho 6měsíčního miminka?

riavais
24. srp 2020

Ahoj, poradili by ste mi prosím, aké hry alebo hračky sa u vás doma osvedčili? Náš malý pomaly prestáva mať záujem o všetky hračky, ktoré máme doma od narodenia a 3+ (šuštivé leporelo, plyšáky s chrastítkami, chrastítka, hryzadlá...pomaly začína liezť a chcela by som ho v tom podporiť ale žiadna z hračiek ho dostatočne nemotivuje. S hraním je to tiež bieda, spievanie, riekanky, tlieskanie a všelijaké zvuky ho bavia len chvíľu. Rad pozerá z okna na autá a ľudí ale to sa dá tiež len dočasne (musime ho držať). Keď ho takto nič nebaví začne sa rozčuľovať...asi sa nudí 😁 ďakujem za vaše rady a tipy 😊

jjasmina
24. srp 2020

@riavais U nás hrazdička, všechny hračky co vydávají zvuky, každou chvíli prostě něco jiného

jednaholkaa
24. srp 2020

@riavais U nas byly nejpopularnejsi takove plastove krouzky na tyci. To tahala porad, s ni cim jinym si nehrala.

jana_zofie
24. srp 2020

Oball rattle, oball auticko, mala skladaci leporela (ale to mi je vzdycky trochu lito protoze pochybuju, ze to vecne skladani a rozkladani vydrzi vecne) a rozebira penove puzzle, ktere ma jako hraci podlozku, to ji bavi neskutecne. Jo a asi 11cm micek, ale to musi byt na decce se zvednutymi mantinely a i tak ji ho furt podavam zpatky, kdyz ji utece mimo. Vzdycky odpinkne bokem a toci se za nim dokola. Plazit se jeste uplne neumi...