Jaké máte zkušenosti s hračkami nebo doplňky Snoozebaby?

snoozebaby
18. bře 2012

Milé maminky,
koupili, případně dostali jste hračky nebo doplňky Snoozebaby se štítky?
Budeme rádi pokud se podělíte s vašimi zkušenostmi s nimi, zda se líbí vašim dětem a jak se s nimi hrají.
Těšíme se na Vaše reakce. Nikdo nám neřekne o našich hračkách více, než maminky dětí, které se s nimi hrají.
Děkujeme.

jaa
20. bře 2012

malá všechny cedulky a štíky milovala..Bohužel na trhu před třemi lety žádná hračka s tímto nebyla..☹ Pak přišel na trh podobný výrobek od Lamaze. Pokud bude někdy ještě mimi,tak mu takovou věc určitě koupím...

kj
21. bře 2012

Máme od vás hračku Bro (kluka) - já jsem z ní nadšená - je nádherná, z krásných materiálů, heboučká, vtipná.... ale bohužel se ji už pár měsíců snažím vnutit do přízně našemu miminku - zatím odolává jeho kouzlu. Nevadí - některé hračky si snad můžou koupit maminky i pro sebe - já rozhodně nelituji :o)

snoozebaby
autor
21. bře 2012

@kj kolik měsíců má váš kluk? Bro je svlíkací panenka a je více vhodná pro starší děti ..

kj
22. bře 2012

@snoozebaby mimi má téměř 11 měsíců - hračku Bro máme asi 4 měsíce. Jak už jsem psala - i kdyby nezaujala mimi, tak maminka je z ní nadšená - škoda že výběr vašich hraček pro "větší" děti už je hodně malý...

hrave_hracky
22. bře 2012

@kj Neztrácejte naději!!! Moji dceru začaly postavičky zajímat až po roce a ještě později pak začala teprve studovat, jak panenku svléknout. Tak ono to ještě může přijít 😉

germaine
23. bře 2012

Posílám foto mého synka s dečkou...jak je vidno, je u nás již v permanenci...nejlepší na ní je, že každou chvíli může cucat jiný štítek 😀

alyssa.anna
26. bře 2012

@germaine Tak to je dokonalá fotka 😀 Ta dela vypadá vážně dokomale

germaine
26. bře 2012

@alyssa.anna Myslíš tu dečku? Jsem to nepochopila 😀

alyssa.anna
26. bře 2012

@germaine no jo. překlep. Jasně. deka 😀 Musím říct, že ta mě ze "štítečkových věcí" zaujala nejvíc

germaine
26. bře 2012

@alyssa.anna Vyhráli jsme jí tady na koníkovi se Snoozebaby 😉

alyssa.anna
26. bře 2012

@germaine faaakt? Tak to závidííím 😀 Ne vážně, věřím, že si s tím mimísek vyhraje 🙂

germaine
26. bře 2012
alyssa.anna
26. bře 2012

@germaine a ve které jste vyhráli? Já vidím jen ty o hračky ☹ Já stejnak nemívám štěstí. Až z ní brouček vyroste tak jí od tebe koupím 😀

germaine
26. bře 2012

@alyssa.anna ´Mají to jako hračky, ale jsou to všechno dečky 😀
Jo a ta naše, až s ní bobík skončí bude vypadat 😀

alyssa.anna
26. bře 2012

@germaine jo ahaaa tak to pak zkusím ten slogánek, třebas by byla fajn i ta menší dečka. Každopádně kdyby ta vaše nedopadla nejhůř víš komu napsat 😀 Já se znám jakou mám "kliku" v soutěžích.

germaine
26. bře 2012

@alyssa.anna Nikdy neříkej nikdy, mě taky nenapadlo. že vyhrajeme 😉

alyssa.anna
26. bře 2012

@germaine máš pravdi, někdy se to přeco musí obrátit, tak to přeco musím zkoušet 🙂

kveta1
3. dub 2012

Posílám fotečky,malýmu se štítečky líbí,ale dečka se podle mě špatně uchopuje,myslím,že jsou lepší plyšáci se šťítkama nebo knížka,ale jinak super výrobek,opravdu je vidět,že to ty děti baví. 😉

diviska
3. dub 2012

my jsme taky vyrháli dečku tady na MK, malá jí sice žižlá, ale cedulky na hračkách z IKEA jsou prostě delší a lepší 🙂 Možná by stálo za to popřemýšlet, jestli pro ty prcky neudělat ty cedlku širší a delší.. 🙂

kveta1
3. dub 2012

Já teda za nás musím říct,že nám teda zase vyhovují ty uzčí a proto je fajn,že mají štítečky různé rozměry. 😵

snoozebaby
autor
3. dub 2012

Milé maminky,

jsme velmi rádi, že jste nám pomohly kampaň se Snoozebaby "dotvořit" na, pro nás, nepopsatelnou hodnotu. Chtěli bychom poděkovat vám všem za vaše připomínky, informace a skvělé slogany. Budeme se těšit z každého dalšího příspěvku a podnětu, který nám pošlete buď tady na modrého koníka a nebo na Kidsworld.

Ty z vás, které by si přály vidět produkty Snoozebaby a vyzkoušet si třeba i vozík Ezyroller "na živo", pozýváme k našemu stánku na veletrhu For Kids 2012, který se uskuteční v Praze ve dnech 12-15.dubna 2012.

Ještě jednou vám mockrát děkujeme!

Annalies a Pavol