Je chování dětí ve 2 letech podobné?

jasminy
1. lis 2011

Četla jsem, že kolem dvou let se holčičky víc upnou na tatínka a kluci na mamču. Chtěla bych vědět, jestili je to u vás taky tak nebo existují výjimky. Díky.

denousek
1. lis 2011

no nevim jestli to tak je máme chlapečka bude mít 4 rokyje na mě upnutý víc jak n taťku ale řekla bych že je to tím že se mnou tráví víc času,tatínek je pořád v práci...

iluss
1. lis 2011

Tak já mám dvouletou holčičku a upíná se ke mě čím dál tím víc. Tatínek je akorát na blbnutí a rošťárny, ale maminka je prostě maminka. A poslední dobou má ještě víc intenzivnější mamánkovský období, že bez maminky ani na krok.

jaa
1. lis 2011

U nás ne..Tátu máme doma jen jednou za měsíc.To ho první den miluje a druhý už vyhazuje🙂))

brisalek
1. lis 2011

100% souhlas s iluss. U nas je to podobne, dcera mozna i na ty rostarny chce vic me🙂.

deniskakubicek
1. lis 2011

my mame doma rok a pul stareho chlapecka a je upnuty na tatu...uz mi to prijde jako zavislost 😀 od mala neni mamanek, hraje si sam, vystaci si sam, ale tata je tata 🙂 ale kdyz ma bebi, tak utika ke mne

veronika.h
1. lis 2011

Tak u nás na celé čáře vede tatínek. Malej ho celý den volá a truchlí po něm. Když je doma, všechno musí dělat tatínek, včetně nočního uklidňování🙂)). Někdy je to na budku, ale aspoň dvě hodinky navečer můžu mít nohy hore🙂))

hasky24
1. lis 2011

mám 2 letého chlapečka který je upnutý na tatínka totálně 😒

kristi
1. lis 2011

není, u nás je naše skoro 5-ti letá jen a jen moje....tatínka bychom "nepotřebovaly"

coxa
2. lis 2011

Máme dva kluky a řekla bych, že je to tak půl na půl - já jsem ta jistota co dá najíst a pofouká bolístku a táta je parťák na zábavu, ale že by jednomu nějak stranili to vůbec.

hojda
2. lis 2011

Tak náš malej je totální taták, jen přijdem manžel z práce, tak já přestávám existovat a na manžela se přisaje, jako klíště🙂

xkacatkox
2. lis 2011

mám kluka, který je všude se mnou jako mamánek, ale jak je doma tatka , tak jsem nadbytečná, ale ono je to dost také tím, že ti tatínci si umí jinak hrát, ale jak si pohrají tak přijde a natulí se ke mě 🙂

jajulin
2. lis 2011

Máme doma tatánka, a to od narození. Jakmile je doma manžel, malý chce, aby všechno dělal táta - včetně krmení, přebalování (teda teď už plínky nenosí), oblékání. I když poslední dobou už začíná akceptovat i mě 🙂.

nezajem
2. lis 2011

Já to mám tak nějak vyrovnaný 2.letá Laura je na mě totálně natřepaná ale když přijde manžel domu tak zas naopak a 0,5 syn Justin se od manžela nenechá téměř chovat

crca
2. lis 2011

Nám je 2,5 teda,ale odjakživa šílený mamámci-OBA,ale jak tady zaznělo už,je pravda,že když příjde táta z práce,tak já jako bych neexistovala,akorád do té doby,než zjistí,že jsem šla třeba do prádelny s prádlem 😀 Blbnout s tátou to jo,ale jakmile se mají obléknout,napít,tak musí jedině maminka 😅 Zajímavé je třeba to,že dostanou třeba na zadek ode mě,táta(manžel) jim chce samozřejmě pofoukat 😀 ,ale to se od něj škubou a letěj stejně za mnou-za tou,co jim dala přes prdelínu 😀 Je ale fakt,že holka začala být super mamiňák až teď od těch 2let,jinak to je takový samorost,kluk ten je od narození ubulánek a mamiňák 😉