Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jesle Heřmánek v Ládví, máte zkušenost?

pisisvori
15. únor 2016

Ahoj, mate nekdo cerstvou zkusenost s jeslema? Kdysi jsem chtela dat starsi, ale byly na Cernem moste a na Ladvi posunuli o rok otevreni. Prisli mi tam tenkrat takovy zmateni, divna organizace atd a podobne jsem cetla i na emiminu, ale jsou to unfo 2-3roky stare. Budu moc rada za infornace a zkusenosti. Na jesle prakticky vidime z baraku, tak byvto byla vyhoda a nejsou tak drahe jako treba projesle, ktere mi prijdou uzasne, ale take do nich musime autem... Diky.

marton
15. únor 2016

@pisisvori ahoj,nevím zda ti moje odpověď k něčemu bude,ale kluci chodili před dvěma lety do Heřmánku na Ládví do školky.Byli jsme vcelku spokojeni.Měli tam takovou tu maminkovskou péči.Nevadili jim pleny,dětiček tak 8.Jako start doporučuji 🙂 . A jak píšeš,jsou na soukromé zařízení levné.

pisisvori
autor
16. únor 2016

@marton díky. jsem ráda za pozitivní reakci.

versatilka
27. únor 2016

Ahoj, píšete, že jsou jesličky Heřmánek levnější. Na kolik tedy vyjde umístění jednoho dítěte? Našla jsem na stránkách pouze ceník pro školu a školku. Děkuji
@pisisvori

pisisvori
autor
27. únor 2016

@versatilka nevim jiste, ale pred 4 lety to bylo jen 7tisic za mesic- za 5 dnu v tydnu, cely den. Na Certove vrsku treba za to same 11.

versatilka
28. únor 2016

@pisisvori Děkuji za reakci 🙂

katka.stran
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lprochazka
27. lis 2016

Všem kdo zvažují jakýkoliv stupeň vzdělávání v Heřmánku doporučuji si nejdříve přečíst zkušenosti rodičů na www.emimino.cz - stačí do vyhledávání napsat zš heřmánek.

peanutczt
27. led 2017

prosím máte někdo zkušenosti s předškolní třídou z Ládví?

vesnic
6. čer 2017

Mám se školou velice nemilou zkušenost. 😒 Zjednodušeně ve škole vládne neustálý chaos. Kolikrát neznám rozvrh a nevím, do kdy má dítě vyučování, rozvrh změní klidně několikrát do týdne. Už 4 x nám změnili během letošního roku třídního učitele. Příští školní rok přestupujeme. To jsou tedy mé zkušenosti. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli