Jesle Pohádka, Mladá Boleslav. Jaké to tam je?

martinamil
16. led 2009

Zdravím všechny,
je tady někdo, kdo má dítě v jeslích v MB? Chtěla bych dát dítě v roce do jeslí do MB. Byla jsem se tam podívat, sympatické prostředí, ošetřovatelka a ráda bych znala názor někoho, kdo už tam dítě má.
Předem moc díky Martina

renickab
16. únor 2009

dobrý den,
no, nevím sama co si mám myslet :o(
Dceru jsem tam dala loni v létě asi 3x (bylo ji 15m a bylo to jen na 3-4h) a řekla jsem si už NIKDY! 🙄 (ošetřovatelka se se mnou sama nebavila a když jsem položila nějaké otázky, tak mi na ně bylo odseknuto a vlastně mi dala najevo, že obtěžuji a že jsem asi blbá). ☹
Ale dcera roste a vyžaduje kolektiv dětí, tak jsem si řekla, že už je větší a že bych to mohla zkusit. Nejsou jí ještě 3 roky, tak jiná možnost v MB není. Ale nejsem VŮBEC spokojená s přístupem ošetřovatelek ke mě! Nevím, jsou arogantní, trošku drzí- vždyť jsou to soukromé jesle!! a drahé!!! 😠 Tak bych si ten přístup představovala trošku jinak. Nevim, všechno mi říká: nedávat ji tam, jak se pak chovají k dětem ?! Možná jsem moc náročná, ale moje dítě je to nejcenější co mám!

jirinab
26. únor 2009

Tak to musím reagovat! Do těchto jesliček dávám dceru od desátého měsíce, dnes jí jsou dva a půl a jsem rozhodnutá, že do školky bude chotit taky tam. Jsem se službami velmi spokojená, dcera má dokonce celiakii (bezlepkovou dietu) a pro personál to není vůbec žádný problém, buď upraví jídlo co mají všechny děti pro dceru sólo, nebo ji donesu jiné, ale spolupráce je úžasná.
Nelze se divit dítěti, když je někam strčené na pár hodin v měsíci, že se mu tam bude automaticky líbit. dokonce mám pocit, že tyto děti tak trochu narušují chod jeslí, pláčí, neznají okolí, ostatní děti. Dítě potřebuje pravidelnost.
Když si povídám s maminkami, které tam mají také děti s pravidelnou docházkou, od žádné neslyším negativa. Moje dcera, když je doma nemocná, do jesliček se těší, stále se ptá, kdy zase může za dětma a za tetou.
Můj závěr: nelze než doporučit!

martinamil
autor
26. únor 2009

Jiři moc děkuji za názor. Já jsem už taky slyšela hodně pozitivních názorů. Už jsme se registrovali, tak uvidíme jak se mu tam bude líbit.

Rena, je pravda, že jiná možnost tady v okolí není. A cena? Mě to drahé nepřijde, v Praze stojí 2x tolik.

klarah1
28. led 2016

Milé maminky, koukám, že příspěvky jsou již staršího data. Pokud se rozmýšlíte nebo hledáte hlídání, tak jesličky Pohádka mohu jen doporučit. Náš Matýsek tam chodí od půl roku na dopoledne. Nemáme sice pravidelnou docházku, ale sestřičky se o něj starají naprosto skvěle. Měla jsem z toho ze začátku strach a výčitky, ale musím říct, že jsem byla mile překvapena. Ošetřovatelky mají opravdu zájem. Když si Matyho vyzvedávám, tak se pokaždé dozvím, jak se měl, co papal, jak hajal a jak reagoval na okolí. Můžete se s nimi domluvit na čemkoliv. BIO strava nebo když začnete dávat na nočník, začnou v jeslích také. Prostě super. Opravdu mohu jen doporučit. 🙂))
Klára