Jesle v Ostravě. Máte zkušenost?

smardik
26. črc 2011

ahoj, nemáte někdo zkušenost s jesličkama v Ostravě, nejlépe jesle Budulínek nebo jesle Bumbrlik

Chtěla bych dát syna od září, v obou jesličkách mi ho vezmou jen nevím do kterých ho dát, ráda bych názory maminek kterým tam už dětí chodili nebo chodí, jak byli s nimi spokojené

martin15
27. črc 2011

Ahoj, tak my navštěvujeme jesle Budulínek a mohu jen a jen chválit.

smardik
autor
28. črc 2011

@martin15 moc díky, ty to nakonec asi vyhrajou, jsou blíž. jak často ti malý chodí, co učitelky. Uvítám jakékoli informace 🙂

martin15
7. srp 2011

@smardik
malý už nechodí od července. Od září jde do nové školky. Učitelky jsou si myslím v pohodě. Chodil 2x týdně. Jak často bude chodit tvé dítko?

smardik
autor
7. srp 2011

@martin15 já počítám že asi 5dní v měsíci-asi v kuse, víc asi nepůjde finančně. no takže zaplatím těch 5dní v měsíci a pak uvidím třeba podle výplaty půjde i víc, uvidíme. A navíc nejsme z Ostravy a musím malého vozit autobusem i s mladším synem takže uvidíme jak se bude zvládat. ale do školky jít nemůže tak chci at je mezi dětma takhle, uvidíme jak to bude zvládat. Zítra tam budu volat kdy se můžeme stavit podívat a vyzvednout přihlášku. ještě co jsi sebou pro malého potřebovala?

martin15
7. srp 2011

nic, jen věci na oblečení 🙂 teď vím, že 2xtt bylo málo. Každé ráno si poplakal.

smardik
autor
8. srp 2011

@martin15 super uvidím jak to bude u nás, chci těch 5dní v měsíci a uvidíme co Tomášek na to, kdyby šlo chodil by rok a příští rok od září do školky pokud už to půjde, ted mi ho vzali ale nemůže nastoupit

beranek
8. srp 2011

Ahoj, my se jdeme tento týden podívat do Budulínka a syn bude chodit pravidelně, záleží, jak to bude zvládat, od října začneme cvičně a od listopadu pravidelně, jdu do práce. Tak jsem zvědavá, jak to půjde 😉

smardik
autor
9. srp 2011

@beranek my se tam jdeme podívat v pátek, ted jsem mluvila s paní a po telefonu byla příjemná tak uvidíme 🙂, Tomík bude jen na těch 5dní v měsíci a uvidíme jak to bude zvládat, kdyby ne nebude chodit, nutně to nepotřebuju jsem doma s mladším synem

beranek
9. srp 2011

@smardik my jdeme zítra, pak napíšu dojmy 😉

smardik
autor
9. srp 2011

@beranek napiš, nebo že bychom šli taky zítra at je to při jednom? právě paní říkala že kvůli nás nepůjdou ven a budou ve třídě tak at nemusí být ve třídě zítra i pátek, v kolik jdete

beranek
9. srp 2011

My půjdeme hned ráno, říkala, že buď do 9hod, nebo pak venku mezi 10-11hod....tak my půjdeme hned po 8hod 😉 Ale neříkala, že by byli vevnitř, kdybychom přišli později...

beranek
9. srp 2011

Ráno jdeme kvůli tomu, že nás tak sveze taťka autem, tak využijeme toho, že má ráno čas....jinak bych šla později.

smardik
autor
9. srp 2011

@beranek tak to nechám na pátek to nestíháme. Mi říkala bud do osmi nebo mezi 10-11, normálně prý bývají venku ale když přijdeme tak budu ve třídě

smardik
autor
19. srp 2011

tak jsme dneska malého nahlásila na pondělí a v pondělí jde do jeslí poprvé tak jsem zvědavá jak to zvládne

webstr
1. zář 2011

Dobrý den, jesle Budulínek doporučuji 😀 . Malej tam chodil rok (od 2 let do 3 let), moc se mu tam líbilo a hodně se tam naučil. Byli jsme tam moc, moc spokojeni. 🙂 🙂 🙂

sona3d
4. pro 2011

Ahoj, doporučuji jesle Bumbrlík, kde se o děti starají dětské setřičky. 😉 Přeci jen jsou ti naši mrňousci divocí a jsem klidnější, když budou v profesionální péči. Budulínka navštěvovala dcera mé kamarádky, ale také uvažovala o změně. Za tolik peněz bych ráda i kvalitní péči dětské sestry s praxí a zkušenostmi. Její dcera nyní chodí do školky, ale my nastoupili do Bumbrlíka. Tyto jesličky Doporučuji!!! 🙂 Syn je zde spokojený a hodně se toho již za krátkou dobu naučil. 🙂

smardik
autor
9. pro 2011

@sona3d dík, syn už chodí do budulínka a jsme max. spokojení, já a hlavně syn 🙂. a upřímně vůbec mě nenapadlo že by byla třeba dětská sestra, pro mě než to že má zdrav. vzdělání je důležité že je mému synovi učitelka sympatická, že jim vymýšlí zajímavý program, věnují se jim atd. a zda má nemá nemá zdrav. vzdělání je mi v tomhle případě jedno

beranek
10. pro 2011

U nás je Budulínek taky na 1 s hvězdičkou, syn nadšený, pořád tam mají plno aktivit, tvoření, nemám výhrady a jen chválím!!! A hlavně se mi zdá velmi dobrý počet dětí v jeslích.

pavjusa
24. led 2012

Ahojky, mate prosim nekdo zkusenost s jeslemi Mrnousek v Ostrave?

katrin37
1. únor 2012

Ahoj, zkušenosti s jesličkami mám, ale né bohužel s Mrňouskem. Dcera nastoupila v lednu do MŠ. Před tím navštěvovala 1,5roků jesličky Budulínek. S jesličkama jsem byla velice spokojená, tety byly hodné, vstřícné. Dcerka jesličky navštěvovala ráda. Měli tam plno aktivit, divadélka, karnevaly a Hopsalína ..... Dcera se tam, krásně rozmluvila a zapojila do kolektivu. Byla dobře připravená pro MŠ. Z krátka ve školce si jí jenom chválí. 🙂

emiliex
8. únor 2012

Ahoj, můj syn chodil do jesliček Bumbrlík v Ostravě Mariánských Horách. Chodil tam od jednoho roku a teď tam nastoupil i můj druhý syn. Tety jsou moc ochotné a hodné. Se vším mi poradily a vyšly mi kdykoliv se vším vstříct. Opravdu si je můžu jen chválit. Syn se tam naučil spoustu básníček, říkánek a písníček. Krom toho vedou děti k samostatnosti, takže se brzy naučil sám oblékat, jíst a také chodit na nočník. Tety mají s dětmi velkou trpělivost. Také vyučují angličtinu, takže něco málo už umíme. Ve školce nemáme žádné problémy a učitelé si syna chválí.....

pavjusa
12. únor 2012

Ahojky, mam v planu davat malou do jeslicek 2x tydne, po a ct. Nekde jsem cetla, ze je to malo na to, aby si zvykla.... Mate nekdo zkusenost?
Diky

smardik
autor
12. únor 2012

@pavjusa mi tak syn chodí - chodí teda ted pravidelně čtvrtek a pátek a je spokojený, nemáme problém že by to bylo málo že by si musel zvykat a brečel, chodí tam rád, tety zná a je tam spokojený a je o něj dobře postaráno

smardik
autor
12. únor 2012

já včera zjistili že se minulý měsíco otevřeli další jesle v Ostravě