Kde seženu botičky pro nechodící děti?

kar.la
10. dub 2008

Ahoj holky, potřebuju poradit 😉
Marně sháním nějaké botičky nebo capáčky, co bych dala Adélce na nožičky do kočárku nebo sedačky, když jdeme ven. Přeci jen venku je už teplo a když ji chci na chvíli vytáhnout z kočárku, v ponožkách to není ono 😉
Samozřejmě v každém obchodě s dětskými věcmi mi nějaké nabídnou, problém je, že jsme doposud ani jedny nenazuly kvůli vysokému nártu 😒 Prodavačka mi nabídla alespoň boty ne s jazykem, ale s takovým tím pásečkem přes nárt, jenže ty:
a) nehřejí
b) když ten pásek zapnu, Adélce se tama tlačí ven nárt
c) když ji do toho dám hrubší ponožku, tak to vypadá divně 😅
Máte nějaký tip, kde bych sehnala nějaké botičky, co obujeme?
Díky.

kajule
10. dub 2008

Taky ted shanim nejaky boticky, pac presne jak rikas v ponozkach to neni ono a ty capacky...jakmile je Pata vidi, tak si je zacne sundavat, ale backurky, co ma doma si nesunda, kdyz mu je dam. 🙂
Ja se chystam pristi tyden do Finesy, podivat se na nejaky. 🙂

kar.la
autor
10. dub 2008

Aďulka má navíc zlozvyk, že pořád tak nějak stáčí dolů palečky na nohách. Už se děsím toho, až budeme kupovat "opravdické" boty 😀

kajule
10. dub 2008

No tak na to jsem taky zvedava, Pata zatim teda nechodi akorat za ruku kousek nebo podel nabytku udela par kroku. 🙂

kar.la
autor
10. dub 2008

Já četla, že pevné boty se mají koupit až tehdy, když dítě je většinu času na nohách. Pokud ještě víc leze, má být boso, tvaruje se klenba či co...
Ale to stejně nic nemění na tom, že potřebujeme ty nepevné boty do kočáru 😀

lenkakr
10. dub 2008

já dávám na punčocháče ještě tlusté ponožky. dokuď nebude venku chodit tak bude mít maximálně bačkůrky. děti by zbytečně být v botech neměli, vždyť i dospělí by měli být co nejvíc bosi

kajule
10. dub 2008

Vsak ja mu zatim zadny ani nedavam, jenom mu obcas dam ty backurky, aby si trosku zvykal a nesnazil se je pak sundavat. 🙂

niega
10. dub 2008

Jejda, nás to co nevidět taky čeká. A nejvíc mě na celý týhle procedúře děsí, že budu muset s Edíkem do obchodu. To nepřežije buďto on, anebo já 😢 ...

kar.la
autor
10. dub 2008

No, Leni, já právě nemyslím opravdické boty, jenom takové ty s tou měkkou podrážkou, co se jen nazují... A hlavně proto, aby nebyla jenom v ponožkách zima.
Doma samozřejmě botičky dávat nechci 🙂

lenkakr
10. dub 2008

kajule vy už na to máte nárok, ale v 9 měsících si myslím, že je brzy

kar.la
autor
10. dub 2008

Dodatek.... a na první krůčky pak jedině botičky s žirafou 😉

kajule
10. dub 2008

Jj, tak tu my tam mame na tech backurkach. 🙂

jana.1
10. dub 2008

dělají se takové vycpané "botičky"... je to látkové, bez podrážky, baculaté, měkké.. má to gumu, neškrtí to... takový bamule na nožičky.. 😀

jana.1
10. dub 2008

nebo tlusté hřejivé ponožky, příp jen obali tožičky do deky..

aevik
10. dub 2008

Podívejte se na www.mimibazar.cz seženete tam vše na děti atd. Můžu doporučit jsem velmi spokojená. 😉

berynka
10. dub 2008

Ahoj,
nám se za celou dobu miminkování osvědčily takové ty ťapky - něco mezi ponožkou a botičkou. Buď jsme je kupovali v Tescu Cherokee, mají modré, růžové i bílé v různých velikostech nebo v CaA značka jak dělá věci s medvídkem Pooh, ale ty byly hrozně drahé 😒 .
Capáčky jsme vybrali v HaM, ty užíváme docela dost.

kar.la
autor
10. dub 2008

Díky za rady 🙂
Takové ťapky - něco mezi ponožkou a botou, to používáme (nejlevnější mají v KIKu), chtěla jsem jen něco parádnějšího 😉
http://www.babyexpert.cz/produkt/capacky-gmini-...
Něco takového, ale jak jsem psala, nic nedostaneme přes nárt 😒

berynka
10. dub 2008

kar.la: Tak je to jasný! Máte doma budoucí baletku 😉 !!!

natalie77
10. dub 2008

Ahoj, zkus
www.capacky.cz myslím, že se tam dá vybrat a doporučovala to i Mudra ve fóru Máma a já 😉
http://forum.mamaaja.cz/viewtopic.php?t=1329&si...

kar.la
autor
10. dub 2008

Berynka: jestli bude po mě tak nevím nevím 😅 😀
Natalie: Díky za tip 😉

petraluk
10. dub 2008

My máme capáčky taky z H&M a už jsou nám pomalu malý, tak se tam musím vypravit 🙂

neeve
10. dub 2008

Také velmi doporučuji www.capacky.cz 🙂

kar.la
autor
11. dub 2008

Díky, prozkoumám 😉