Kdy bude 20měsíční holčička spát celou noc?

pajuska87
26. únor 2015

Maminky mám 20 měsíční holčičku , která ještě nespí celou noc .Chodí spát kolem 19 hod kolem 22-23 hod se vzbudí na jídlo , nají se a usne a pak zhruba kolem 2-3 hod se vzbudí a klidně hodinu řve v kuse .Starší ta spala celou noc od svých 9 měsíců , vím , že každé dítě je jiné , ale chtěla bych vědět od maminek , které na tom byly podobně kdy to skončí či rady jak dál .Děkuji

adelinkkaa
26. únor 2015

náš mali tohle začal dělat minulí tyden a po 5 probrečených nocích jsme zjistili že se bojí tmy ,tak jsme dali světýlko a ok🙂 Sice se furt budí na mlíko o půlnoci a kolem čtvrté ,taky se těším až bude spát celou noc🙂

katrenka222
27. únor 2015

Ahojte, pripajam sa tiez k tomuto tematu. Maly bude mat tento mesiac 20 mesiacov a az do roku a pol to bola pohoda. Zaspal sam okolo pol deviatej vecer a okrem par nocnych zobudeni, kde pomohlo len aby som k nemu prisla, pohladkala, dala dudlika, ktoreho ma na noc, spal az do siedmej rana. Po roku a pol sa to zlomilo a v noci sa budi strasnym krikom a place. Citala som, ze je to tym, ze preziva co zacil cez den, ze ma sny, na ktore sa budi atd. Ale on potom kludne aj dve tri hodiny bol hore a nechcel zaspat, musela som pri nom sediet pri postielke. Akonahle som odisla zacal plakat znova. Vtedy to bolo povedzme dvakrat trikrat do tyzdna, coz sa mi vydelo este znesitelne ale teraz uz druhy tyzden to je co noc. Kazdu jednu noc sa medzi polnocou a druhou zobudi a do stvrtej piatej bojujeme aby znova zaspal. Nepomaha ani ked pri nom sedim ani ked ho zoberiem k nam do postele, chce vonku z postielky a sprava sa akoby pre neho uz noc skoncila. Ked zhasnem svetlo alebo ked si lahnem tak spusti ukrutny rev. Susedia z nas uz musia byt na prasky ☹ Potom zaspi a spi do osmej rana. Poobede nechce spat tie,z zaspi az okolo tretej na hodinku max hodinku a pol. Uz neviem co robit ak mate podobne skusenosti alebo rady ako to aspon ciastocne zlepsit budem vam tiez velmi vdacna a asi aj nasi susedia 🙂

lin18
27. únor 2015

@pajuska87 Kubík má pět let a tři měsíce a taky sám nespí celou noc...to se podaří jednou za dva měsíce...jinak chodí na záchod a za nám do postele. Já to neřeším...přinutit ke spánku se nedá a za pár let se mi po tom třeba bude stýskat 🙂

elen222
27. únor 2015

@pajuska87 ahoj, myslím, že u každého dítěte je to jiné. Mám dvouletou dceru a ta spí celou noc sem tam někdy, opravdu výjimečně. Spí ti malá po obědě? Když v noci začne plakat, vezmu si ji do velké postele, ona se přitulí, trochu se napije (jojo, ještě kojíme 🙂 ) a za chvíli spinká. Jo a ještě ji hrozně uklidňuje, když se mě drží za vlasy 😀

pajuska87
autor
27. únor 2015

@elen222 spinká během dne tak hodinku .Ono ji třeba pomůže když si ji vezmeme do postele, ale v ní se stejně hodinu mele než úplně usne