Kdy mít druhé dítě?

kuliskaa
25. říj 2007

Ahoj maminky-mám dcerku 1rok a 7 měsíců-rozhoduji se kdy se tak začít starat nad druhým miminkem...???? Až půjde malá do školky? po 2-3letech?? Fakt těžko říct.

kuliskaa
autor
23. pro 2007

...k.u.k 😵

kuliskaa
autor
2. led 2008

NO ZATÍM PRVNÍ MENSTRUACE PO ZKOUŠCE...NEDORAZILA 😅 🤐

viona
2. led 2008

Kuli,tak že by jsi zahájila Nový rok hned mimčem 🙂 to by byla paráda,co?Hned takhle napoprvý,tak dej vědět,až budeš vědět víc 😉

kuliskaa
autor
4. led 2008

To víš že dám...zatím tj.tak max> 1týden 😉 😵 😀

kuliskaa
autor
7. led 2008

...ted druhýý... 😕 😕

kuliskaa
autor
22. led 2008

No holkýýý kde jstéé....zuzka to je machr... 😀 😀 ta se snáma ani nepodělí.... 😀 😀
Co ty Ikuško??

llenda
24. led 2008

Ahojky,rádá bych se připojila pokud to nevadí. 🙂
Máme domek,splácíme hypotéku,máme nějaké půjčky. Přítel je řidič a přesto všechno máme tři děti. 😀
Kdyby jsme se pořád ohlíželi na peníze tak nemáme ani jedno dítko.
Vždycky se to nějak dá udělat.Když jsem čekala druhý tak jsem si říkala ten jeden krk na víc to už uživíme. A všechno oblečení jsem musela kupovat znova,protože po nejstarším jsem to vše popučovala a nic se mi nevrátilo.
A jak trochu odrostl,tak se mě začalo stýskat po mimču,no a tak jsme si pořídili třetí. 😀
A i přesto všechno,jak se teď zdražuje tak to zvládáme.
Věkový rozdíl není důležitý,jsou to sourozenci a i když se ti starší pobijí a různě zlobí,tak s tím nejmladším si pohrají taky. 😀

lucija
24. led 2008

llendo, máš recht. Kdyby jsme měli čekat až bude vše splaceno, až budeme mít vlastní bydlení až až až.....až by to už nešlo a děti by nebyli. Já na prcka čekala 8 let než se to povedlo a do roka se chceme snažit o druhý. Když už se to rozjelo, tak to snad bude dřív.

kuliskaa
autor
24. led 2008

Ale holky to už mi došlo... 😀 😀 a dál??????? 😉 😵

petamarketka
24. led 2008

Ahoj holky, chtěla jsem zeptat, jak dlouho se doporučuje otěhotnět po císaří? Nevíte? Já jsem vždycky chtěla mít děti co nejdříve po sobě, ale Markétka se bohužel narodila císařským řezem - prostě se jí ven nechtělo 😀. Slyšela jsem názory počínaje od jednoho roku až po tři roky. Nebo je to individuální? A poví mi to můj dr. na gynekologii?
Díky 🙂

kacka.va
24. led 2008

Mám dvě kamarádky po císaři a oběma řekli, že dva roky po císaři už můžou otěhotnět.

petamarketka
24. led 2008

Dva roky, tak přeci... No stejně se pro jistotu ještě přeptám svojí dr. 😀 Co kdyby mi to povolila už dříve 😀 A pak už jen dostat souhlas od manžela a bude 😝

kacka.va
24. led 2008

já myslím ,že když někdo otěhotní dřív, tak se taky nedá nic dělat, ale na druhou stranu přece jen to byl řez, tak to chce, aby se všechny vrstvy pořádně zahojily

kuliskaa
autor
24. led 2008

STAČÍ ROK!....jsem také pocísaři,ale nějak cítím že i 2 budou málo...a pak je zase to že víc jak 2 děti nemůžou být císařem...také se latka zvedla na 3děti.... 😉 😵

dot
25. led 2008

Ahoj holky, můžu se připojit?Synovi je něco přes rok, je to hodně aktivní malý ďáblík, ale přesto jsem už v pokušení pokoušet se o druhé mimi..Původně jsme chtěli začít až kolem zimy a aby to vyšlo nejlépe v březnu, aby bylo mimi v prosinci, stejně jako Tomík, ale ty choutky..a co kdyby se stal zázrak, malej začal v noci spát a my vypadli z toho kolotoče věčnýho vstávání a nevyspání? Bojím se, že pak už budu moc pohodlná... 😀 A co mě ještě děsí - co když bude to druhé mimi (kéž by to byla holčička) ještě aktivnější, než je ten náš rošťák? Jaké máte zkušenosti - bývají druhé děti hodnější nebo zlobivější? 🙂
Mimochodem jsem taky po císaři - a říkali nám, že rok stačí

kuliskaa
autor
26. led 2008

Dot....to samé já,taky takové otázky a pochyby...ale jedeme na plný plyn.... 😉 😀 😀
Druhé děti??....to nikdo neví.... 😅

verusky
29. led 2008

ahoj holkky,ja tu posledne (na zacatku diskuse) psala jako tehule a uz jsme zajeti.takze prvni mesic depka,hodne jsem plakala,jedna dcerka mi rvala pres druhou,male jsem neumela pomoct,do toho zlomena pazni kost pri porodu a tri tydny sadra...rekla jsem,ze kdyz nekdo bude chtit dve deti u sebe,kazdemu to rozmluvim,ze je to strasne,STRASNE!!ale uplynulo par tydnu a najednou je to bezva.samozrejme je to narocne,ale chlapovi nezbylo,nez mi pomahat a svym zpusobem je to hezci nez mit jen jedno.ale zas mala anulka je zlate dite,hodne se usmiva,pokud mam cas,tak si s ni povidam a ta by toho nakecala.urcite prijde doba,kdy se to zas vrati a nebudu mit daleko do place a mozna budu unavenejsi nez ted,ale kdyz jsou svetle chvilky,je to super.takze kuliskoo,at se brzy zadari a at jsi hlavne v poradku!!a v y ostatni,nebojte se mit deti u sebe,je to to nejlepsi,co jim muzeme dat!

kuliskaa
autor
29. led 2008

Ahojky Veruš....srdečně gratuluji....určitě je to pěkné,ale bohužel vše na mámě... 😵 😵 jdu do alba.......... 😉

llenda
30. led 2008

Ahojky,když se narodil nejstarší Peťa tak to byl takovej satánek,pak Ráďa,ale ten už je satan.
Vzpomínala jsem že Peťa byl vlastně oproti Ráďovi hodnej.
Tak teď už jen z hrůzou čekám co bude Ríša.
Oni jsou kluci hyperaktivní takže neposedí ani chviličku. Ale už vím co můžu očekávat,tak mě už ani nic překvapit nemůže. 😀
Teda aspoň doufám 🙂

zuzka.l
30. led 2008

Ahoj kuliskaa,prave zazivam docela krusne obdobi jako nevolnosti,varit nehrozi nejak extra,spise polivky,pritel pomaha a jak ty snazite se 🙂

kuliskaa
autor
30. led 2008

AHOJ ZUZI a ostatní.....jo snažíme,jenže tref se když nevím kdy mám ovu+plodné dny....normalní menzes jsem od porodu neměla-jsem krátce po vysazení HA a menc.mi už hnde tu první vyvolával ☹ ☹ zase to nefunguje jak má.........uvidíme 😉 😉 ted jsem v půlce cysklu a jestli to v únoru normálně sama dostanu,tak už by se možná dalo trefit........ 😵 😵 stačilo by mi otěhotnět do března v poho .....pak stačí až na dovce-přijet těhu-pěkné plány NÉ............??????? 😲 😀

zuzka.l
1. únor 2008

ahojky kuliskaa,to verim,jestli na to nema jeste vliv ta antina,ja jsem nebrala vubec.Ale to bude v poho,verim,ze se Vam to brzo podari 😉A co Kristynka?Posloucha? 🙂 Maleho mam uz pres den bez pliny,nenecha me odpocinout ani nahodou kor,kdyz jsem ted dvakrat tolik unavena.Drzim Ti pesti 🙂

kuliskaa
autor
1. únor 2008

Joo 😀 ta poslouchá musíí........ted trochu lituji že jsem antinu brala.......... 😠 😒
To jste brzy bez.......plen 😵

kuliskaa
autor
1. únor 2008

My jsme 4měs.bez plen a od včera už zapsaní ve školce............ 😵 😵

zuzka.l
4. únor 2008

tak to je hezke,ale do skolky az od tri ne?ja se nachazim v anglii,tak je to tu tak trochu vice slozitejsi.Taky tady chodi od tri,ale je to neco uz jako pred skola,vim,ze se mu tam bude libit,je rad v kolektivu.Ja uz se taky tesim do prace,ale to si jeste pockam..

kuliskaa
autor
5. únor 2008

no od 2let je školka možná i s nárokem na meteřskou ale jen 5x v měsíci a od 3let denně na 4h 😉

kuliskaa
autor
6. únor 2008

Zuzi.......proč nemáš album,at je na co jukat 😉 😀

aponchie
7. únor 2008

mam hrozne hyperaktivni dite ktere od roku skoro nespi jen beha nechodi 😠 kocar nepotrebuje atd atd vycerpana az na pokraj zoufalstvi kolikrat ale uz se to lepsi vyhraje si sama chodi do skolky a uz je to celkove lepsi takze uvazuju nad dalsim co nevidet hlavne at mam rychle za sebou ty bezesne noci pak uz se budu tesit na to az budpu vetsi a vychrupkam se

zuzka.l
7. únor 2008

kuliskaa ani nevim,nepremyslela jsem,ze by ho delala.A co jinak porad snazite? 🙂

kuliskaa
autor
8. únor 2008

jj snažííííme............ 😵 😵 😵 😵

aponchie:brzy bude dobře!!.............