Kdy mít druhé dítě?

kuliskaa
25. říj 2007

Ahoj maminky-mám dcerku 1rok a 7 měsíců-rozhoduji se kdy se tak začít starat nad druhým miminkem...???? Až půjde malá do školky? po 2-3letech?? Fakt těžko říct.

viona
5. lis 2007

ahoj Kulisko,teda ty jsi si s tim albíčkem hezky vyhrála,moc pěkný.Ta fotka pod vodou je fakt bomba.Já chci s Vítkem po Novým roce začít chodit taky na plavání pro miminka,už se moc těšim,zrovna dnes jsem psala mail paní,co to pořádá,tak nás prý zařaděj,není to zrovna levný,tady u nás to stojí 2000 na deset lekcí,ale myslim,že to je těm miminkům ku prospěchu,tak do toho jdem 😉 😀 navíc se mnou budou chodit dvě kamarádky,co mají stejně starý mimča,tak to bude taky dobrý.Jo a jsme asi stejně starý,mě je 26,taky chci mít obě děti do třiceti,tak to snad stihnu.Koukám,že si s tim zdravím opravdu užíváš-angíny,operace ☹ Ještě,že doba pokročila a není problém porodit v pohodě dvakrát po sobě císařem 😉

kuliskaa
autor
5. lis 2007

Kde ty bereš ty informace o mě?? 😀 😀 ve všem máš naprosto pravdu...U nás stojí 10lekcí 950kč i s masáží a krémováním miminek..nestraš s druhým císařem!!

kuliskaa
autor
5. lis 2007

jak jsi rodila ty?

viona
5. lis 2007

Já rodila normálně-naštěstí.myslela jsem,že jsi rodila císařem kvůli těm operacím břicha,tak jsem usoudila,že i druhý tak budeš rodit.Ale pokud to nebyl ten důvod,tak třeba podruhý porodíš v pohodě 😉

kuliskaa
autor
5. lis 2007

nebyl-já se neotvírala! ☹

kuliskaa
autor
7. lis 2007

Vionko-píš!Co u vás novýho a ták... 😉 😎

viona
7. lis 2007

Nazdar kuli,novýho snad ani nic,je tu ukrutná zima,prší,ven se mi nechce,ale ten náš vychcánek neusne jinak přes den,než v kočáru a musim jezdit a drncat minimálně dvě hoďky(opruz),dnes jsem byla kafíčkovat s kamarádkou,vyvětrala jsem si mozek,Vítek byl vyjímečně hodný a nedělal ostudu(většinou,když to nejmíň potřebuje,řve jako tur) a co tam u vás,zima asi taky,zrovna přemýšlim,co budu kupovat na vánoce 😒 🙂

kuliskaa
autor
7. lis 2007

No zíma,sněží hrůůůza!Malou mám u babičky,zítra něco máme tak mám klídek.Já se zatím starám nad těma reformama od nového roku berou přídavky skracují mateřskou děs!!-a to chcou zvýšit porodnost-marááás!!!!!!!!!!!!!! 😖

viona
7. lis 2007

Abych pravdu řekla,ještě jsem to nenastudovala,každopádně s přídavkama nám na..ali hned když jsem poprvý zažádala a teď musim začít oběhávat úřady,protože mi končí mateřská na konci listopadu,nevim,čim začít,asi zaskočim na mzdovku k nám do prácer,ať mě nasměrujou kam dál 😖 😕

kuliskaa
autor
7. lis 2007

Dal-na magistrát-odbor soc.věcí...jinak budeme obesílány dopisy mrkni na diskuzi-Paragrafy-pak-vládní reforma třírychlostní rod.příspěvek-dobře tam o tom hovoří mikca 😉

viona
13. lis 2007

Ahoj kulisko,díky za tip na diskuzi,dnes jsem byla obíhat rodičák a půjdu do mateřský na tři roky,přijde mi to nejideálnější řešení,doufám,že do tý doby už budeme doma čtyři,nebo aspoň v očekávání,protože vracet se do práce na chvilku se mi moc nechce,jsem zdravotní sestra,takže kariéru nehonim,ale ráda bych třeba za rok šla na čtvrt úvazek,abych doma nezešibala za ty roky,tak uvidim,jestli budou úvazky brát 😒 A co u vás?taky sněhu plno,viď?Se mi vůbec ven chodit nechce,br,zima hnusná,kdybych mohla aspoň chodit lyžovat,ale kojim po 2-3hod,tak budu mít asi letos ještě smůlu ☹ Asi na mě padá zimní splín 😀 😝 Chci zase léto 😅 😕

kuliskaa
autor
13. lis 2007

Sněží a sněží.. ☹ Týnka se nudí...dělá doma promenádu v kozačkách 😀

kuliskaa
autor
18. lis 2007

Viono kde šíííííííííí 😕 😲

viona
19. lis 2007

Viona trpí,dostala chřipku,Vítek nemá pochopení,nenechá mě léčit,tak čekám,že ještě nakazim jeho 😠

kuliskaa
autor
19. lis 2007

Boročku tak se léč je tu nuda 🙄 Já jem zase na tom rozmezí že jedno dítě stačí 😀 😀 zase přemýšlecí,deptající obdobííí ☹

viona
19. lis 2007

To je tou zimou,na člověka z toho lezou deprese,já se řídim heslem-jedno dítě málo,tři moc 😉 A proč nechceš,kvůli zdraví,nebo penízkům,nebo se na to necítíš?To přejde a mateřský pudy tě udolají,co? 😅 😕

kuliskaa
autor
19. lis 2007

No finance do budoucna a hlavně to jak z takové odlehlé vesničky budu fungovat 2 děti a ještě šup šup do práce a pak ještě domáctnost... 😕

kykynka
19. lis 2007

http://www.foto-eva.cz/listopad-2007.html HOĎTE MI BODÍK MÁM TAM 3 FOTKY MŮŽETE HLASOVAT JEN NA JEDNU 14,15,16 DÍK.
ZATÍM VEDE MOJE 15. 😉

kuliskaa
autor
6. pro 2007

😕 😕 😨

zuzka.l
7. pro 2007

Ahoj kuliskaa tak jak jste se rozhodli,pujdete do dalsiho?my ted resime ten sami problem,spis tomu nechame volny prubeh a uvidime 🙂

aallii
9. pro 2007

Ahojky,musím se přidat.synovy je 7let a ted čekám mimi na vánoce,těhotenstvý tohle bylo plánované. 😅 Jelikož jsem pracovala v SRN a předělávaly jsme baráček dříve to nešlo.Ted jsem všakráda malej chodí do první třídy a já mam na nej s učením moře času,nedokážu si představit učit se s ním po večerech až když bych přijela z práce.On už se večer nedokáže soustředit a ve škole jedou docela dost rychle už zná skoro celou abecedu a to ještě není ani leden.Takže pio 7 letech super kvuli prvnáčkovi,horší možná bude ten věkový rozdíl mezi nima. 😅 Ale to dám vědět déle.

kuliskaa
autor
9. pro 2007

Ahoj Zuzi a Aallii
Zuzi no jasnačka-vysadila jsem antiko-ale ještě přerušujem protože jdu před Vánoci na operaci,ale to tak akorád vyprchá antiko.účinek a pak na tvrdo-dej se vůle Boží...
Ali-máš pravdu-je už to lepší až po té 1.třídě -ale mě zejména vadí věkové rozdíly mezi dětma-a malá je velmi společenský tip!! Čeká bratranečka příští týden a už šílí nedočkavostí-chápete??-její 20 měsíců-nenosí plenky a chápe nás a vše kolem jako dospělačka...kéž jí to vydrží.. 😉

ikuska26
12. pro 2007

ahoj holky, tak pridávam sa do diskuse, som 20 ročná mamička na materskej, a malý bude mat v lednu 1ročik, najprv som dalsie dieta chcela najskor v 26, ale mam podozrenie na tehu, test som robila uz pred tyzdnom, ale bol negativny, som sa potesila, pretoze chcem este v lete skusit sa dostat na vysku...no vsetko sa otocilo, a my sme sa s manzelom bavili, ze by sme brali to druhe aj skor, ale ja by som planovala tehu najskor od leta, ale ktovie ako to zariadi priroda, hm... nechcem velky rozostup....

aallii- čitala som si , čím si musela prest, si velmi silna a prajem nech vam stastie a laska vydrzi uz naveky...a nech vas este viac spoji mimi ktore cakas 🙂

kuliskaa,- sikovnu holcinu mate, ...nas maly je v niecom popredu a v niecom zase pozadu, ale je to tiez sikula si myslim...a ked je to male skor, moze byt mamina viac aj s tym prvy...mne moja mamina vravela, ze ked je jedno, zvladne zena aj viac...a to mam 3 surodencov...a nemenila by som...je to parada, jedinacikovi je smutno...

musim koncit maly ma taha za vlasy, asi nieco chce, majte sa papa 😀

kuliskaa
autor
12. pro 2007

Ahoj Ikusko,já už na to taky přišla,a děkuji za názor a podporu!! 😉

hackermartinka
12. pro 2007

ahoj holky, máme doma malého synka - 4 a půl měsíce a jsem v 7. týdnu, 🙂 Taky jsme nechtěli, aby děti nebyli moc daleko věkově od sebe. A termín mi vychází přesně o rok později bez dvou dnů než při prvním mimču🙂

viona
12. pro 2007

Ahoj 🙂
Kuli,ty jdeš zase na operaci?A ještě před Vánocema ☹ Tak ať ti to dobře dopadne.
Martinko,fakt tě obdivuju,budeš mít děti fakt blizoučko od sebe 🙂 První roky si asi neodpočineš,ale pak ti budem všechny závidět,určitě si spolu děti hezky vyhrajou,budou jak dvojčata 😅

ikuska26
13. pro 2007

ahoj holky, tak my sme ako surodenci tiez blizko po sebe, ale viac si rozumieme, ja by som sa toho asi nebála, aj ked som to tak nechcela , pretoze maly sa este teraz niekedy budi v noci a vyzaduje vsetku pozornost, tak ale keby prislo tak bude 🙂

kuliskaa
autor
14. pro 2007

AHOJ VIONKO!! DĚKUJIII MOC ☹ 😉

viona
20. pro 2007

Tak co Kuli,už jsi doma ze špitálu?Vánoce jsou za dveřma,tak ať jsi fit 😉

kuliskaa
autor
21. pro 2007

Tak teprve dnes...jsem tu a vítám vás 😉 😀 jde to ale dře to -znáte to jak po operaci... 😔 😝