Kdy "pořídit" druhé, když už nejsem nejmladší?

nugetka20
27. lis 2017

Kamarádka má kloučka 20měsíců, je jí tuším 32, s přítelem čekají 2. prcka. Mě je 34, prckovi je 17 měsíců. Mám problém se zády (vyhřezlá plotýnka), klouček byl od mala dost divoký, ukřičený a nespavec, první půlrok byl dost nepříjemný, dost jsem si sáhla na dno. Nyní už je to defakto "sranda", pomalu zvažuju odstav od prsa.

Přiznávám, že mě nahlodala i argumentem, že chce děcka rychle po sobě právě i kvůli svému věku.
Já druhé teprve zvažuju, resp. i manžel zatím ještě o druhém nechce moc slyšet. Když jsem byla ležák na kortikoidech, dost si moji mateřskou "užil", defakto si zažil tu svojí ....

Jaký na to máte názor .... mladší už nebudu, ale bojím se .... :/

mialagia
29. lis 2017

@nugetka20 já jen doporučuji otěhotnět až když budeš mít ty záda ok, hodně posílit..páč není snad nic horšího když by tě to chytlo v těhotenství..žádné léky, rezonance, mobilizace nic..to jsem si užila já fakt super..1. dítě ve34 a jinak vše ok, 2. teď vyrábíme snad..36🙂

nugetka20
autor
30. lis 2017

@mialagia Konečně někdo, kdo ví, co řeším. Ano, to je to, čeho se bojím - těch 14 dní v bolestech až do morku kostí, to bylo něco, co bych nikomu nepřála. Bez kortikoidových infuzí bych byla úplně v pytli. A to jsem "jen" kojila, tudíž šlo jen o to, odstříkat mlíko po infuzi a jedeme vesele dál. V těhu, kdy člověk nemůže pomalu ani Ibalgin - no, to bych asi lezla po zdi :(

Příští týden mám kontrolu na neurologii, tak se poradím s doktorkou. Ale chlap mi řekl, že dítě zatím nechce, že je rád, že je rád. Příští jaro chceme začít řešit hříbátko .... tak uvidíme, kolik nás nakonec bude "březích", zda v tom budeme 2, jedna, nebo žádná :D

mialagia
30. lis 2017

@nugetka20 fakt peklo asi 3 týdny zoufalství..jako císař proti tomu byl procházka růžovým sadem🙂a to já jsem neměla asi ani tu vyhřezlou plotýnku, resp. nevím nemohla jsem ani na rentgen nic, ale taky se mi to zničehonic bloklo a bylo..byla jsem až po porodu a nic moc tam už nenašli..držím palce😉