Kolik času trávíte na počítači?

hanule61
24. srp 2016

Dobrý den děvčata, chtěla jsem se Vás zeptat, kolik času trávíte na PC. Pracuji s PC v práci, ale i doma u něj trávím dost času. Podotýkám, že je mi přes 50-sát, tudíž "děti" mám již dospělé, tak volného času je podstatně více. Přestože mám zahradu, spoustu kytiček, velký RD, jezdím na kole i plavat, tak si ten čas u počítače vždycky najdu a moc mě to baví. Vyhledávám různé informace, zkoumám reality, vyhledávám výlety, wellness pobyty, dovolenou, občas něco koupím přes internet, čtu Avízo-bazar, ale nehraji žádné hry. To mě vůbec nebere. Občas si stáhnu nějaký film, ráda poslouchám hity 60-70 let a taky si čtu tady diskuze na modrém koníkovi a modré střeše. Snažím se žít s dobou, tak mám i Fcb, hlavně proto, abych byla v kontaktu se svými spolužáky ze ZŠ a SŠ. Vím, že některé mé vrstevnice PC vůbec nebere, nebo je to dokonce obtěžuje, ale já mám obavy, zda to zase nepřeháním! (cca 3-4 h. denně). 😕

malenka3
24. srp 2016

Já myslím, že není moc vhodné se ptát tady, protože vrstevnic tu asi tolik mít nebudeš, takže srovnání nebude moc dobré. A pak je druhá věc, že spousta lidí tráví čas "na PC" přes chytré telefony - takže dotaz by spíš měl znít na trvávení času na internetu.
Pokud máš odrostlé děti, máš dost jiných koníčků, jak píšeš, tak i 3-4 hodiny denně u PC jsou v pohodě, pokud nemáš pocit, že ti někde něco utíká nebo něco zanedbáváš. Já sama trávím čas teď zejména na Koníčkovi, taky to asi tak ty 3-4 hodiny denně budou, mám 7měsíční holčičku, ale dost času jsem tu přes mobil a když třeba kojím nebo když jsem na procházce a malá náhodou usne v kočárku. Kromě Koníka pak nějaké ty maily, přečíst zprávy, koupit nějaké věci přes internet a tak.

stastnablcha
26. srp 2016

podla mna je krasne ze clovek ma aj ine konicky.. a okrem toho, aj keby vam niekto napisal ze toho casu travite na kompe vela, nic s tym neurobite, lebo takto je vam dobre 🙂