Kolik má vážit ve 3. měsíci? Porodní váha byla 3200g

aspnet
9. dub 2015

Děvče porodní váha 3200g. Kolik má mít ve 3 měsících...? Říká se že 150g za týden?! je to možné?

nuali
9. dub 2015

Optimální váha 5,4 kg, min. 4kg, max. 6,9 kg podle tabulek. Ta optimální zhruba odpovídá těm 150g za týden. Ale jestli má o trochu míň/víc, tak bych asi neřešila.

andrejkahanakova
3. kvě 2015

my meli porodni vahu 3300g a pozitri mame 3 mesice.a vazime asi 5600g 🙂 ale mam chlapecka

jitukka
14. čer 2015

Nase porodni vaha byla 3000g a ve 3 mesicich mel 4600g. Je to kluk a je plne kojeny...

mamiiinka
27. črc 2015

já teda nevím.... asi se už od narození silně vyhýbáme tabulkám... PV byla 4300. Teď ve 2 měsících a týden má 8 Kilo...Je plně kojený- bez čaje,vody(tu pár kapek v těch vedrech dáme, ale moc nechce). Naše doktorka s tím nemá žádný problém, a když mi někdo říká že už je to moc... tak by mě zajímalo-jak mi poradí-aby teda tolik nepřibral...

akankeo
27. črc 2015

podivejte se do rustoveho grafu, tam najdete optimalni vysku a vahu. Kdyz se do grafu vejde, a jakz tak krivka stoupa a hlavne roste do delky, tak je to v pohode at uz pribira min nebo vic, ja mela deti, co moc prumerne nebyly a jsou zdrave, takze hlavne moc neresit, pokud se moc odlisuje, nebo nema do urcite doby na vaze dvakrat tolik co po porodu, neni to nutne treba. Za me deti, prvni dcera mela pri porodu 2.3kg a v roce 8.5 kila, druha mela pri porodu skoro 9kg a v roce 8kg, na delku obe kolem 80cm. Nektere deti jsou silne a maji takovouhle vahu treba v pul roce na nejakych 70cm, i driv, ale neni zase o co stat, nekterym to totiz zustane, ja mam deti zdrave, dlouhe, hubene, kamaradka mela miminko macka z umele vyzivy a holka uz macek zustala, diety nediety ma 36 kilo ve 4 letech a jeji druhorozenou doktor koriguje uz od pulroka aby se situace neopakovala, presne odmerene mnozstiv UM a sklenicek, nic sladkeho, kdyz ma hlad, musi ji davat vodu nebo hlouzdat zeleninku aby nebyla obezni uz jako dite...