Kolik váží a měří vaše 16ti měsíční dítě?

bedrasska
5. led 2012

Měla bych dotaz zajímalo by mě kolik vaše děti váží a měří v 16. měsících moje dcera váží 8,9 kg a výšku má přibližně 78 cm ale ta výška podle mě není Tak přesná. Mam obavu aby nebyla moc malinká :(

dannyblakely
1. lis 2015

malá má 16 m., měří kolem 85 cm a váží odhadem 12 kg

kovalcice
16. kvě 2016

Koukám, že jsme na tom také bídně i doktorce se to už moc nelíbí, v 1,5 roce nám řekla, že když za 2 měsíce nepřibere alespoň 1 kilo, udělá jí odběry. Je jí 20 měsíců a váží 8,8kg ☹ Vůbec do ní němůžu dostat pořádný oběd a večeři vždy se nají ale jen málo.

marketa11112
2. čer 2016

tak muj syn ma v 17 mesicich (korigovanych 15 mesicich-- je narozen o 9 tydnu dřív) 84 cm a 11 kilo.... při narozeni mel 41 cm a 1760 g..

klarkaz
7. zář 2016

Ahoj, tak malej v 16mes. meri 86cm a vazi 9600g a jak tu pise pani ten jidelnicek a ty problemy s jidlem, jsem take uplne zoufala...cely den se jen snazim do nej jakymkoliv zpusobem neco dostat...vyhrava zatim prso, na nem by byl furt 🙂

kovalcice
9. zář 2016

Tak malé bude za týden 2 roky a váží 9,8 kg, miluje plněné papriky s rajskou a boloňské špagety- jediný způsob jak do ní dostat maso. Ale zdá se mi, že jsme na lepší cestě. Večeříme většinou u Máši a medvěda ale obědy zvládáme jen s nějakým zabavením.

demetritis
9. zář 2016

Syn si nevzpomenu dcerka mela min mes na kontrole 11,89kg a 89 cm je ji 14 mes

anve77
9. zář 2016

Ahoj.To já mám opačný problém.Byla jsem u lékaře v poradně s dcerkou a v 5 měsících váží 10 kg... Snad nebude už tolik přibírat🙂 Jsem z ní vyřízená. pořád ji poponáším a záda trpí... Vždy večer lehnu a jsem K.O. 🙂

olga_
9. zář 2016

Ahoj, v 16 měsících cca 12 kg. Zhruba do 11 měsíců až na ochutnávání v podstatě pouze kojený. Rozjedl se kolem 14 měsíců. Teď mu budou za měsíc dva roky a tak poslední týden začal pořádně snídat, obědvat a večeret - jako že se nají. Pokud kojíte, kojte na požádání, ono se to zlomí.

evulinka123m
11. zář 2016

Syn má 16m a má 10,5 kilo a cca 78cm 😊

zazana81
5. říj 2016

@editkaromana Dobrý den, mám doma něco podobného, akorát teda kluka. Jaká jste prodělali vyšetření? Já už uvažuju take o tom, to nějak řešit. Zatím mě doktrorka vždy odbyla s tím, že jsem taky hubená, tak kluk bude po mě. Ale on nechce jíst, sní tak 3 lžičky oběda, jogurtu, polévky ... víc nechce. Nejí pečivo, rýži.. no to je na dlouhé psaní. Navíc stale ještě nechodí ... mám pocit, že je na to slabý..

peetrunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editkaromana
11. říj 2016

@zazana81 dobrý den a kolik je synovi? Nás poslala doktorka na neurologii a gadtro - nevím jak dal se to jmenuje a pak ještě na endokrinologii, u nás je to složitější v tom ze to jídlo mne spojené i s růstem to znamená, že i když je normální výškou tak duševně je pozadu ve vývinu prostě asi o pul nebo o rok tak to právě máme i s jídlem proto nas objednala i na tu neurologii, doteď i špatně našlapuje na nohy ( chodí spise po špičkách) navíc když jsme byli na endokrinologii, tak nám vypsalo.i zadanku na ušní. Protože otec je nedoslychavy, tak aby se vyloucilo i tohle. Říkám máme toho vice. Ale zase musím říct, ze se mala nějak postupem času začala pit obycejne mliko které nikdy nepila, byla vždy kojena ale já už pak mela malo mlika tak jsem ji chtěla naučit na normální ale neslo ji to tak aspoň ty presnidavky, a ted musim říct ze je to lepší i když jsou dny kdy ani ted nejí. Ale jsem rada aspoň za to mliko. 🙂 navíc začala o trošku více jíst a už váží 12 kilo 🙂 takže si myslím ze časem se vše spravi nic se nedá uspechat 🙂 a u Vas to bude taky tak, i když já už ted vim ze nikdy nebude velký jedlik jako ostatní děti :/

editkaromana
11. říj 2016

@zazana81 jo a mimochodem mala mi.začala taky pozdě chodit az v 16. Měsících a doteď nemluví jako říká par slov ale nejde ji vůbec rozumnet ale to se taky nejspíš časem podá 🙂 jinak držím pěsti at se to lepší

zazana81
11. říj 2016

@editkaromana Děkuji za odpověď. Malému je 16 měsíců, je to pár dní, co začal chodit - jako ale opravdu jen pár krůčků udělá zatím... Slova take skoro žádná, jen mama, tata..
Je kojený, nechce moc žádné pití z jakékoli lahve, ale teď jsem koupila batolecí mléko v krabičce s brčkem a to si trochu dal, tak musím zkrátka zkoušet všechno možné. Bude to vyžle, to už je jasné, nakonec člověku nezbývá, než ty děti piplat, jak to jen jde, no...

lenandrea
1. bře 2021

S toho si nic nedělej. Má dcera má +-89cm a 12 kg v 15 měsících každý miminko je jiné 🙂🙂