Kolik váží vaše mimi v 1 roce a co už umí?

xuan
27. kvě 2009

ahojte maminky kolik važi vaše mimi a co už umi????a taky co koupit za darek k prvnim narozeninam???

mildickova
28. kvě 2009

ahoj tak nám teprve rok bude, ale za chvilku 😉 váha 8,5 kg, 74 cm už tak týden chodí naprosto sám,, nejraději teď přenáší věci z místa na místo, nosí mi hračky, dává všechno do krabic a ven atd. Ale doma ho už moc hraní nebaví, takže hlavně pískoviště, herna, jiné děti
No jinak ještě umí vařila myšička, paci paci, ukázat kde má očíčka atd. Stačí mu to ukázat párkrát a vše opakuje. 🙂

marselina
28. kvě 2009

kubíček v roce už nádherně běhal,vážil 11kg a k prvním narozeninám dostal odrážedlo motorku,balon na kopání,velké auto s přepravními kontejnery,traktor a hračky na písek+dorty atd.největší radost měl evidentně z motorky a i když už umí jezdit na koe bez koleček pořád se ke své motorce rád vrací a blbne na ní

xuan
autor
28. kvě 2009

tak mi budeme mit rok 14 června a važime kolem 8,5kg a měřime????? umi vařila myšku paci paci řika tata mama ham nene au chodi sama od 9 měsice pozna kočku na kterou vola čiči a pejska haf haf 😉 aale co ji koupitna narozky je zahadou

keba
28. kvě 2009

ahojky tak mi měli rok nedávno...vážime něco přes 9kg.a měříme 80cm.Nelinka umí vařila myšič.,paci paci,tak je veliká,nenene,dává nám pusinku a dělá rádi,říká jen tátá,máma se jí nechce ale umí to jen to po nás nezopakuje... 😖 umí udělat indiána a tak tak všelijak ručičkou a už mě nic nenapadá...myslím že je celkem šikovná co se týče děckých hříček,ale zase ještě nechodí ani neleze po čtyřech,má hipotonii tak nám to stou motorikou déle trvá...Jinak k narozeninám dostala hracího pejska od fischer price a smyslové kuličky na podporu lezení...pejjsek jí moc zajímá stále si ho pouští sama...

motylek
28. kvě 2009

Tak my budeme mít rok, nechodí sám, jen za ruce, dělá paci, paci, pápá, ták jsem velikej, berany berany duc, umí poznat bůůů, čiči a haf haf, kolik váží nevím cca 9kg, ani měří, neříká nic, jen občas baf, něco jako dík, spíš takové di, říkáme mu pořád dík, když nám něco podá. Taky se umí pořád vztekat. K narozeninám dostane odrážedlo, bazének, kuličky jako v hracích centrech, takovou tu věž co se staví kostky na sebe, pískoviště, kyblík, konvičku, bábovky atd., dostane boty 😀 , stan na zahradu, houpačku a to je všechno - podělíme se o to my a babičky, co koupí zbytek rodiny nevím. Samozřejmě dostane dort s mega jedničkou.

motylek
28. kvě 2009

Jo taky umí kde je dudu, tak najde dudlík, kde je fíbí (náš pes), tak jde hledat psa, nenene umí bravurně už dlouho, hlavně u jídla 😀 😀 😀

xuan
autor
28. kvě 2009

JOOO INDIANA TAKY UMI A STRAŠNĚ JU TO BAVI!!!PAPA TAKY ALE JEN NĚKOMU A RADA HRAJE NA HONKU CUMEL NEJRADĚJI HAZI DO ZACHODU A PAK ŘIKA AAAAAA AAAA 😀 😀 A TAKY MILUJE SVOJE ODRAŽEDLO NA NĚM JE POŘAD ŠKODA ŽE JSEM KOUPILA NOVY SPORTAK ANI HO MOC NEVYUŽIJE KDYŽ TAK BRZO ZAČALA CHODIT 😒

vojtisek2007
28. kvě 2009

ahoj - taky budeme mít rok - vážíme 9kg,měříme 79cm - umí - vařila myška,říká - nenene,tytyty,táta, máma, bububu, chodí kolem nábytku a tak, samotný krok zatím ne, k narozkám chceme koupit kočárek s panenkou, protože pořád před sebou strká chodítko....vztekat se umí taky, spí celou noc od 20.00 tak do těch 6ti ráno, dudáka máme, kakat chodíme na nočník jinak máme na čurání stále plenku

dvojka
28. kvě 2009

Naše první dcera vážila v roce 7kg,měřila 74cm..Uměla lézt,chodit kolem nábytku,říkat:,,táta,máma,bába děda,Kde je?"A taky když jsme jí řekli at přinese nějaký předmět,tak ho našla a přinesla.Taky si uměla říct,že chce kakat.
Holky když to tady čtu,tak musim všechny chválit,chytré jsou Vaše dětičky,opravdu 😉 🙂

zoubek
7. čer 2009

Musím se také přidat. Budeme mít rok 21.6. Vážíme zatím nejvíc ze všech - 11kg, ale cm zatím nevím. Jinak Honzík není obézní, nebojte 🙂 Umíme pá pá, paci paci, vařila myška, indiána, umí nám dávat pusinku na povel 🙂říká mámá, tátá, bába, děda, ne ne ne, ty ty ty. Zatím lezeme, sedíme, a staví se pouze okolo nábytku, nožičky se mu při tom kroutí, mamka říká, že je má ještě klečkatý 😀 😀 K narozeninám jsme koupili tříkolku ofrat - leonardo, je použitelná od 10.měsíců, tak se nám to zdálo nejbezpečnější. Chodítko aktivity. Hrající nočník - fisher price, houpačku na zahradu, bazének, kostky clemy jo a dobrý nápad je take magneticka stavebnice geomag baby...

anza
8. čer 2009

Bude nám rok, vážíme přes jedenáct kilo, měříme 77 cm. První krůček byl, ale neopakoval se už, umíme pár slov (tiktak jsou hodiny, tita je kytara, titi je kytka, haha je pes atp., táta je tátá, mámu neumí, půpa je jakákoli figura - socha, panenka, ale taky moje koza). Tákhle velikej a čertíka (vyplaaování jazýčku) a podobné věci jsme uměli, ale už nás to neba, tak to neděláme, stejně jako paci paci - třeba to ještě přijde. K narozeninám bude malý bazének na ráchání, např. Tož tak.

beruthiel
8. čer 2009

74cm a ?? Kg, paci paci a pápá bojkotuje, chodí jen s oporou, ale za to vyleze do prvního patra po schodech, postavý dvě kostky na sebe a navleče kroužky na tyčku a taky zavře výčkem přesnídávku. ;). Vůbec nemluví, jen tatatata :(.

terezt
8. čer 2009

Nam ted byl rok. Merime 76 cm a vazime 10 kg. Venda umi lezt, chodit za ruce a okolo nabytku. Ve volnem prostoru ale jeste sam nestoji. Jinak je na jemnou motoriku sikovny - sbíra kulicky hrasku a papa ho, navlekne kolecka na tycku, dava tvary do nadoby (musim mu ukazat kam, ale natocit se mu je vetsinou povede), porad neco sroubuje, nebo strka do direk (napriklad lzicky pod troubu). Umi paci paci, pa pa, jak je veliky, jak delaji hodinky, mala mala (rve mi vlasy), snazi se o varila mysicku, vrti hlavou na nenene, ukaze na nektere predmety, ktere mu reknu. Ale moc toho nenapovida, umi ma ma, da da, ale jinak je vsechno ba nebo bo.

dokca
16. čer 2009

Ahojky, tak my máme taky za chvilku rok.
Měříme 77cm a vážíme 10kg.¨Jinak běháme sami už od 10. měsíce.Moc toho nenamluvíme jen ba ba, mama a ne ne.Umí paci paci, pá pá, a jak je veliká.
Hezky se začala vztekat. Na narozeniny jsme taky dlouho přemýšleli a nakonec koupili houpačku, odrážedlo, skákadlo, první kočárek a velkou sadu kostek ¨Clementoni.

slluci
19. čer 2009

Ahojky. Tak my v roce 74,5cm a 8 kg. lezeme, chodíme kolem nábytku. Jemná motorika je mnohem lepší. A mluvení. Jen ten základ. No co nemáme kam spěchat.

jannanatys
20. čer 2009

Tak mi mame přes 8 kg a měřime 74cm umi paci paci indianana jak je velika vařila myška kašu dava pusinky zamava vyleze sama po schodech,na žebřik na sklouzku,vynda pradlo z pračky ,vysleče se(hlavně ponožky a čepku) 🙄 řika mama tata baba nenene ham ham auu mnau mnau(kočka)sedi od 6 měsice lozila jen chvilku a v 9 měsicich začala chodit a od 10 m přimo lice je to zahul ji uhlidat 🙂 🙂 umi jezdit na odražedle a trhat mamince kytičky 😀

verushe20
15. zář 2015

Naše dcerka vazi v roce 11 kg a meri 77 cm. Sama chodi už od 11,5 měsíce. Rika táta,mama, ham. Umi ukázat paci paci, vařila mysicka kašičku, tak tak všelijak, ukázat jak je velika, udělat hlavičkou ne ne ne, donese flašku s čajem ze chce napít a dalších takových těch obvyklých veci. ..

leaar
6. únor 2017

Ahoj nám byl rok před 2mi měsíci, vážil 12kg a 74cm... Umí házet míč (kutálení ho moc dlouho nebavilo, a to začal v 8. mesících), od 9m Indiana umí, brm brm na pusinku, od 8m říká máma, mnam, ham, mam. Po roce se přidaly slova táta, brrrm, auto, oko, nos. Pak oči, nos, pusu, vlásky, pindíka, ruce a nohy ukázat umí. 10m dělal - papá, paci paci, jak je velikej, čau, řekl si když chtěl podat pití sám si drží pití. Pije z každé flašky a z každého hrnečku. V 11m kyve hlavou nee, o 2m pozdeji dela ano. Ve 13m začal chodit... Hodně rozumí co po něm chceme např. Aby odnesl tátovi papír, kde má ponožky a nebo boty (vždy je přinese, ukáže si na nohy) a když se mluví o rukavicích také ví kam patří. Atd... Umí si o vše říct, domlouvá se se mnou na všem, ukáže co chce papat, ukáže že chce na židli. Začal mi pomáhat se svlékáním (zvedá nohy, umí si sundat ponožky i tričko... Atd... A to vážně není všechno co umí... Teď má 14m váží 13kg má 78cm a je úžasný. A jeho specialita - miluje lidi kolem sebe, dělá na ně opičky a rozveseluje je, a skoro pořád se směje.

verunka11221
6. únor 2017

Malej mel v roce 8880g a 76cm. Umel paci paci,berany berany,jezecka,tak je veliky,pa pa,bum bum,kopat kdyz jsme mu rekli,tany tany,udelat halo halo,zapnout a vypnout televizi,kaslat na povel a prdet pusou 😀 rozumel kdyz jsme mu rekli at nam neco da,davat a vyndavat veci. Sice nemluvil a porad nemluvi ale vse si ukaze. Jo a chodil kolem nabytku. Na narozky dostal hraci stolecek od fp.