Kolikrát za den kaká vaše 15-měsíční dítě?

janeses
20. črc 2008

Ahoj holky, chci se zeptat, jen tak pro porovnání, jak často Vám děti kakají...Naše malá v poslední době, 3 denně, tak nevím jestli to není nějak moc...Přitom průjem nemá vůbec, jsou to normálně tuhé hovínka...díky moc 🙂

koule
21. bře 2009

Ahoj baby, tak už opět zase máme stolice 4-5x denně. Tak já už vážně nevim, jestli je to normální 😠 .Každý jídlo z ní do hodky vyjde ven ☹ .Nemáte nějaký recetp, jak aspon dosáhnout toho, aby ta stolice nebyla taková kašička až řidous, ale aspon trochu tužší 😖 .
Díky moc

danu
24. led 2010

pimpa • 1d • Dnes o 13:50
Mam pocit, ze tri krat za den je vela, alebo nie? Patko ale vela pije, papa zeleninu, ovocie, ovsene vlocky...mozno je to teda normalne, ale zaujimalo by ma, ako casto nachadzate kako v plienke vy?... 😨

evitkamalicka • 1d, 12tt • Dnes o 13:51
my kakame 1-2x denne

mayerka • 1d • Dnes o 13:52
ahoj, někdy i 4x, a pak celý den nic... Ale v průměru tak 2x 😀

kutcher • 1d • Dnes o 13:53
My 2x - 6x hodne papa 😀

zuza.m • 1d • Dnes o 13:57
no my tiež najmenej 2x niekedy aj 4 x a 5x.
všimla som si ak vykaka len kusok že bol vyrušeny tak kaka neskor znovu tym padom je to aj 4x .ak vykaka na jeden krat vela tak kaka potom až večer .myslim ež je to tym.

jankapiknova • 1d • Dnes o 14:03
my kakame pravidelne raz za den, len sem tam sa stane ze 2x 😉

smajlik • 1d • Dnes o 14:11
do roka kakala ráno a po obědě, teď si střihne většinou ještě do třetice před koupáním 🙂

matova • 1d • Dnes o 14:32
pimpa, ano, cim viac zeleniny, ovocia a vlakniny, tym viac kakania 😀 nasa dr. hovorila ze po 1 roku asi 2x. Ale pozor tiez na zubky, ked sa rezu tak moj kaka aj 4-5x 😖 ........ 😀

pimpa • 1d • Dnes o 15:10
hned sa mi vyjasnilo, dakujem za odpovede 😅

mikulka • 1d • Dnes o 16:45
Záleží, jaké konzistence hovínko je. Pokud normální, pak bych to neřešila.
😉

janka_pn
24. led 2010

tak nasa uplne bezne minimalne tri krat, a casto aj 4 krat...

mikulka
24. led 2010

koule: jedině úprava stravy: mrkev, boruvkové přesnídávky atd.

jarca27
6. únor 2013

Ahoj holky potřebuji poradit malý ma 6 měsícu a kadi mi poskední dobou až 6krát deně mam to řešit s lékařem nebo je to normalní děkuji za radu 🙂